Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bulaşık deterjanı için tasarımm denemesi

yasemin özbek

🏆Pro Tasarımcı🏆
bulaşık detarjnı tasarımmı

bulakdeterjan.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bida resim yüklemeyi dene :)

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
:)evet tebrikler. Şimdi logonun ranginde oynayabiliyoran turuncunun tonunu aç. Benim tavsiyem beyaz olsun. Logo üzerinde oynayamıyorsan altına beyaz fon at. Alt tarafdaki üretim ile ilgili yazı beyaz içinde kaybolbuş. yazı birazdaha belirgin olsun.
Güzel bir çalışma, söylediklerimi yaparsan eğer daha güzel olcağına inanıyorum. Kolay gelsin.

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öncelikle emek verip tasarlayıp paylaşıma açtığınız için elinize emeğlnize sağlık, ben kendi adıma gözüme çarpan daha doğrusu çarpmayan birşeyi belirtmek isterim, bu ürün limonlu griserinli vs ama kendisi ortada yok ambalajı(şişe vb)gramajı vs nasıl bişey markete gittiğimde ürünü nasıl bulucam. Önemli bir diğer konu ise ürünün ismini okumakta güçlük çekiyorum Andal? Andi? Söylediğim unsurlar dışında güzel bi çalışma yapmışsınız. Kolay gelsin

yasemin özbek

🏆Pro Tasarımcı🏆
öncelikle yorumlarınız için tş ederim :) müşterimiz her nekadar ısrar ettiysekte logo uzerınde dğişiklik yapılmaması konusunda ısrarcı. ambaljın şekli daha net bişekldee belli olmadığı için ekleyemedmm. BU arada ürünün adı ANDAF... :)

selant

🌱Yeni Üye🌱
Yazım hataları..

"Kullama Talimatı"
"Kulanma Talimatını..."
"Kulanmayınız"

zeroth

🏅Acemi Tasarımcı🏅
benim bilgisayarımda ön izlemede logonun sağ tarafında bir pixellik bir beyaz çizgi çıkışıyor resimdenmidir tasarımdan mıdır anlayamadım..

onun haricinde kullanım talimatında imla hataları var ve kelimelerin bazıları cümle içinde büyük harfle başlamış bazıları ise küçük tavsiyem. imla kuralları gereği cümle içinde büyük harf kullanmaman..

ayrıca adres satırında kuyruklu harflerin kuyrukları daha koyu kalmış..

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Karışıklıklar Var Ve Renk Uyumsuzlukları Blunuyor...

yasemin özbek

🏆Pro Tasarımcı🏆
yorumlarınız için tşk arkadaslar en kısa zamanda etiketin son halini foruma ekleyeceğim :)

tugba mermer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yasemin hanım logoyu bende andal gibi okuyorum logonun algılanmasında sorun olabılır. bu arada resimleri nerden temin ettiniz ? Ulaşabileceğim nbir adres varmı ??