Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sıvı bulaşık detarjanı çalışmam

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟

yorumlarınız beni geliştirecektir... tşk.

Benzer konular

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Resmi göremiyorum arkadaşım

cesotti

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Deterjanın "j"sinde sorun var. Ürün ismi biraz arka planda kalmış gibi.

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Arkadaşa katılıyorum. Ve çok fazla görsel kullanmışsınız. Bir bulaşık ve limon bence yeterli olacaktır.
İyi çalışmalar kloay gelsin

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
Deterjanın "j"sinde sorun var. Ürün ismi biraz arka planda kalmış gibi.

evet bu bazen oluyor yazıya kontur verdiğinizde bazı harfler nedense kontur olmuyor. biraz büyütünce yazıyı yada konturu sorun çözülüyor sonra konvertleyip tekrar eski boyutuna alabiliyorsunuz.

ayrıca yorumlarınızı dikkate alacağım teşekkürler arkadaşlar.

elifex

🌟Usta Tasarımcı🌟
marka ismi ve fonu daha çarpıcı olsa :)

evrem03

🌟Usta Tasarımcı🌟
deterjan için uygun ancak çok göz alıyor :)

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
Renkler bazında başarılı bulmadım.
Başarılar...

evet haklısın ama limon havası vermek zorundayız birde deterjan rengi yeşil biraz değişiklik yaptım yinede yeşili biraz daha netleştirip sarıyı da dağılımını kıstım biraz daha hoş oldu bence ama müşteriyi zor ikna ettim renk konsun da

deterjan için uygun ancak çok göz alıyor demişsin evrem03 öncelikle ilgin için teşekkürler. ama meselde bu saten göz alması ambalajlı ürünlerde ürünün kalitesinden çok ambalajın tasarımı ürünü sattırır şeffaf belerin bir şişede göz alıcı duran tasarım başarıya ulaşmış demektir saten cevre de müşteride beğendi basılacak yorumlar için çok teşekkürler hepsini dikkate aldım ve bazı değişiklikler yaptım.

Repro_cem

🌱Yeni Üye🌱
arka plan ve bardak çatal tabak kombinasyonu doğru olmamış biraz daha özen göstermelisin bence.

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
bulaşıkla fazlasıyla parlak bence onu değiştirmelisiniz.emeğinize sağlık yine de

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
arka plan ve bardak çatal tabak kombinasyonu doğru olmamış biraz daha özen göstermelisin bence.

doğru olmamış derken nasıl bir kombinasyon izlemeliyim

@l! bulaşıkla fazlasıyla parlak bence onu değiştirmelisiniz.emeğinize sağlık yine de

bana yeterli imkan verilmediği için kendim fotoğraf çekemedim o gördüğünüz bardak ve çatallar kliparttır bardağıda kendim çizdim klipart olduğu anlaşılmasın diye böle biraz ışık efektini fazla verdim. yoksa ben iyi bir fotoğraf makinasıyla çekim yapmak istedim ama firma o kimkanları ve işin hakkını vermediler.

ama dediklerinizi dikkate alacağım ilginiz ve eleştirileriniz için tşk ler arkadaşlar.

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
deterjan için uygun ancak çok göz alıyor :)

Sevgili arkadaşıma katılıyorum :) arka fonunu biraz daha koyu renk yaparsanız daha hoş olabilir. Fıstık yeşili çok cart kaçmış.
İyi forumlar

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sevgili arkadaşıma katılıyorum :) arka fonunu biraz daha koyu renk yaparsanız daha hoş olabilir. Fıstık yeşili çok cart kaçmış.
İyi forumlar

evet renk konusunda değişiklik yaptım aslında öneri ve eleştirilerden sonra tasarım bambaşka bir hal aldı ve dahada güzel oldu yorumlarınız için teşekkürler arakadaşlar.

uguryontucu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Önemli olan dikkati çekmekse ben olsam bembeyaz yapardım. emin ol o daha fazla dikkat çekerdi.

birde bir soru soracağım. markettesin puding alacaksın. 2 ürün yan yana. hangisini seçersin. Niye ? Ürünler : dr. oetker ve ülker içim puding.

arkadaşım diğer arkadaşlarında dediğine aynen katılıyorum. tasarım çok karmaşık ve göz alıcı, onlara ek olarakta şunu söylemek isterim. Tipografi berbat. kullandığın her yazının fontu, efekti farklı.

Tasarım sadece müşterinin istediğini yapıp para kazanmak mıdır diye eleştiri yapmadan geçemiyorum.

İyi çalışmalar.

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
Önemli olan dikkati çekmekse ben olsam bembeyaz yapardım. emin ol o daha fazla dikkat çekerdi.

birde bir soru soracağım. markettesin puding alacaksın. 2 ürün yan yana. hangisini seçersin. Niye ? Ürünler : dr. oetker ve ülker içim puding.

arkadaşım diğer arkadaşlarında dediğine aynen katılıyorum. tasarım çok karmaşık ve göz alıcı, onlara ek olarakta şunu söylemek isterim. Tipografi berbat. kullandığın her yazının fontu, efekti farklı.

Tasarım sadece müşterinin istediğini yapıp para kazanmak mıdır diye eleştiri yapmadan geçemiyorum.

İyi çalışmalar.

:) haklısın tasarım sadece müşterinin istediğini yapmak değil müşterileri memlun ediyorsun diyede iyi tasarımcıda olamazsın senin dediklerine ne kadarda katılsam da şu bir gerçek ki arkadaşım seni memlun edersem faturalarımı ödemeyeceksin. malasef ülke standartları belli seçici olamıyorsun ve kim faturamı ödüyorsa ben onu memlun etmek durumundayım. ne kadar iyi tasarım yaparsan yapmak basılmadıktan sonra hiç önemi olumuyor meslek taşlardan bir kaç övgü hepsi bu. ama ne kadar çabuk zamanda ne kadar çok tasarım yaparsan ve ne kadar çok kazanırsan güzel olsun olmasın önemi yok müşteri beğensin yeter çevrede o kadar ilgi görüyorsun. bende mesleğe ilk başladığımda şaheser yaratmak için gece gündüz çalışıyordum düşünüyor önce kafamda tasarlıyor sonra programa döküyordum ama her seferinde müşteri yok fiyatlar yok şok vs vs tasarımı menüye dönüştürdüler. ama yapacak bir şey yok
biz onlar için çalışıyoruz.
idalist gördüm seni biraz bu meslekte yeni misin...

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
doğru olmamış derken nasıl bir kombinasyon izlemeliyim

@l! bulaşıkla fazlasıyla parlak bence onu değiştirmelisiniz.emeğinize sağlık yine de

bana yeterli imkan verilmediği için kendim fotoğraf çekemedim o gördüğünüz bardak ve çatallar kliparttır bardağıda kendim çizdim klipart olduğu anlaşılmasın diye böle biraz ışık efektini fazla verdim. yoksa ben iyi bir fotoğraf makinasıyla çekim yapmak istedim ama firma o kimkanları ve işin hakkını vermediler.

ama dediklerinizi dikkate alacağım ilginiz ve eleştirileriniz için tşk ler arkadaşlar.

sizden kaynaklanan bişey değilmiş anladım.kolay gelsin