Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bundan logo olurmu

stilistanbul

🌱Yeni Üye🌱
SELAMÜN ALEYKÜM.arkadaşlar burda yeniyim.grafiker diilim ama logo yapma ihtiyacı duydum,siz üstadlarım olarak size istişare ihtiyacı duydum bundan logo olurmu..olursa hangi yazı fontu daha iyi olur buna yaorumlarınızı wede eleştirilerinizi bekliyom.şimdiden tşk.

logolarimjn8.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışmanız görünmüyor.

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
ImageShack® - Image Hosting
burdan ekleyebilirsin
gözattan resmini seç
host ıt'e bas bekle yüklenecek en sondaki linki kopyala
graphic1nn6.jpg

gösterdiğim yere yapıştır
ufukdural abimiz vermiş ama:)

Son düzenleme:

stilistanbul

🌱Yeni Üye🌱
eklemek için resimli anlatımı yokmu acaba...

ok çok saolun..

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
Amblemi logonun icerisinde kullanma mecburiyetiniz yok stilistanbul. Bir de yine amblemi biraz sadelestirmenizi oneririm.

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
Dallar yapraklar... Cok fazla detay var ve cok kucuk objeler. Bunlar hem hatirlanabilirligi azaltir hem de bazi kurumsal uygulamalarinizda sorun cikartir.

stilistanbul

🌱Yeni Üye🌱
ok anladım çok tşk.

yokmu başka yorum..

Lucienne

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tasarım yazısını globalın altına albilirsin, daha küçük yazabilisin, küçük harflerle yazabilirsin.
Ağacı büyüterek en üste, altına global onun altına da globalın genişliğini geçmiyecek bir şekilde taarım yazabilirsin... Yazı karakteri olarak 8 ve 9. dışında hiç biri güzel değil. Sadece seçenekler sunmaya çalıştım :)

bluextra

🌱Yeni Üye🌱
Bu tür çalışmalarda vektörel olarak bir çalışma gerekirse ağaç olayı bayaa bir kafa yorar. Yok ben yaparım derseniz corelde emek verip kullanılabilirliğini yeterli bir seviyeye çıkarabilirsiniz bence daha yaratıcı olabilirsiniz, butür çalışmalar günümüzde yaygın zaten yeterince osmanlı bankası tarzı bir çalışma. Danıştığına göre yaptığın işi önemsiyorsun, önüne gelen grafikerim diyo dedirtmeyecek, daha özel, üzerinde daha kafa yorulmuş, yaptığınız işin kimliğini yansıtabilen bir çalışma olursa kısa ve öz ne anlatmak istediğini küçükte olsa verimli bir çalışmayla kendini bulabilirsin.. başarılar..

jokermen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sanmıyorum olmaz ama yinede emeğine sağlık....

mr.circassian

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hocam herhangi bir fontun arasına ağaç sıkıştırıp logo olurmu hiç biraz daha özgünleş biraz daha vakit ayır logona onu sev onunla konuş ona ilgi göster.belki bu adam manyak diyeceksin ama tasarım böyle birşey işin o zaman canlanmaya başlar emeğine sağlık kolay gelsin

Gözde-zzz

🌱Yeni Üye🌱
sadelık konusuna bende katılıyorum yazı sade sayılır fakat o ağaç sankı bı fazlalıkmıscasına gozu rahatsız edıyor yerıne oturamamıs bence o harfınde zayıflık olusturmus tipografiyle de pek uyumlu olmadıgından gereksız bı ayrıntı bence 0lmaması daha iyi olabılırmıs