Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bunları idemama icin Yaptım ama...

ademildec

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.panelcim.com
Arkadaşlar Herkese Merhabalar..İdemama isimli siteyi bir arkadaşımın Blog sayfasında gezinirken gördüm ve kontrol etmek için girdim.
Site içerisinde bir çeşit tasarım yarışması var diyebilirim.Sitede ilk kontrol ettiğim şey çalışmalar için alınan ücretlerden çok ücretlerin alınıp alınmadığı oldu ama Grafikerler.net'te karşılaştığım bir konuda midemi bulandırmadı desem yalan Olur.Bu sitenin emek hırsızı olduğu söyleniyor.Şimdi bu çalışmalar boşuna mı gitti acaba diye düşünmekteyim..
aksiyonel.jpg

emlak1.jpg

emlak2.jpg

kirmak.jpg

Benzer konular

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar Herkese Merhabalar..İdemama isimli siteyi bir arkadaşımın Blog sayfasında gezinirken gördüm ve kontrol etmek için girdim.
Site içerisinde bir çeşit tasarım yarışması var diyebilirim.Sitede ilk kontrol ettiğim şey çalışmalar için alınan ücretlerden çok ücretlerin alınıp alınmadığı oldu ama Grafikerler.net'te karşılaştığım bir konuda midemi bulandırmadı desem yalan Olur.Bu sitenin emek hırsızı olduğu söyleniyor.Şimdi bu çalışmalar boşuna mı gitti acaba diye düşünmekteyim..
aksiyonel.jpg

emlak1.jpg

emlak2.jpg

kirmak.jpg

O siteye bende üyeyim devam eden projeler için bazen o kadar çok çalışma geliyorki siz iyi bir şey yapmış olsanız bile arada kaynayıp gidebiliyor o yüzden artık kullanmıyorum.

ademildec

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.panelcim.com
birde dikkatimi çeken bir şey daha Oldu ThreeBuddha kardeşim .. Sanki profesyonel tasarımlar değil de daha çok amatör tasarımlar kazanan oluyor dogrumuyum ?

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆
birde dikkatimi çeken bir şey daha Oldu ThreeBuddha kardeşim .. Sanki profesyonel tasarımlar değil de daha çok amatör tasarımlar kazanan oluyor dogrumuyum ?

Belki kaba bir tanımlama olacak ama durumu "at izi it izine karışıyor" diye özetleyebiliriz. Müşteriyle diyaloğa girmeden sadece yazılı brifle ortaya çıkan tasarımlar ister istemez kendini tekrar ediyor ve çok benzer duruyorlar aradaki ustalık farkı sadece küçük detaylarda gizleniyor ama baştada dediğim gibi bir tek logo çalışmasına 300 civarında (ki biriside bana ait) taslak gelirse kaliteli olanı neye göre ayrıştıracaklar merak ediyorum o yüzden artık kullanmıyorum idemamayı.