Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

C3ng0 = Asker :)

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
cengo daha gitmeden başlamışsın palavralara allah iyiliğini versin emi :D:D:D
laptopmuş ta wireless miş tee :D töbe yarabbim..
arkadaşlar şimdi konuştum telde..kışlanın kapısına 50 mt kala aradı beni :) özgürlük bitti mi dedim evet dedi..yavrum benim ya kıyamam:(

Tylcn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ademyalcin.net
hayırlı teskereler, çabuk dönesi inşallah :)
Geldikten sonra bende gidiyorum, nasip eyleyse Allah'ım

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar sabah cengoyla konuştum soran herkese slmı var özellikle şu cümleleri yazmamı istedi " herkes amele gibi sürünürken ben masa başında evrak hazırlıyorum gayet rahatım " diyo. Herhangi bir sorun yokmuş gayet iyiyim dio en azından herkes eğitim yaparken benim öyle derdim olmuyo dio:) birazda havasını attı tabi orasını hiç karıştırmıyorum...:) biliosunuz işte internet wireless falan burdada hava atmış orda bir yerden bir yere giderken helipipir kullanıyomuş :) neyse şimdilik cengoyla ilgili haberler bu kadar ... yeni gelişmeler olursa yazarım yine....:)

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar sabah cengoyla konuştum soran herkese slmı var özellikle şu cümleleri yazmamı istedi " herkes amele gibi sürünürken ben masa başında evrak hazırlıyorum gayet rahatım " diyo. Herhangi bir sorun yokmuş gayet iyiyim dio en azından herkes eğitim yaparken benim öyle derdim olmuyo dio:) birazda havasını attı tabi orasını hiç karıştırmıyorum...:) biliosunuz işte internet wireless falan burdada hava atmış orda bir yerden bir yere giderken helipipir kullanıyomuş :) neyse şimdilik cengoyla ilgili haberler bu kadar ... yeni gelişmeler olursa yazarım yine....:)

güzel bilgilendirme için çok teşekkürler...
Umarım bütün askerliği böyle rahat geçer...
Darısı diğer arkadaşımız Fatihcee nin başına...
Allah ikisine de yardım etsin...
İkisini de çok seviyoruz

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet Allah sağ salim gidip gelmelerini nasip etsin inş...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

O bunları anlattı bende yedim :)

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
olsun inanmakta fayda var ya gerçekse :) heheh şimcik hasta cengo bey dioki burda biri hapşursun herkes hapşuruyo :) yazık inşallah tez zamanda iyileşir iyice sesi falan gitmiş:)

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar şimdi cengoyla görüştüm yemin etmiş çıkmış birliğinden eminönüne balık yemeye gidiyomuş herkese çok slm söledi akşama doğru nete girip anılarını bizlerle paylaşcakmış... 10 gün günlük tutmuş tam 70 sayfaymış geri kalan 430 günde napar bilmiyorum herhalde kitap falan çıkartırız döndüğünde beraber :)

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar şimdi cengoyla görüştüm yemin etmiş çıkmış birliğinden eminönüne balık yemeye gidiyomuş herkese çok slm söledi akşama doğru nete girip anılarını bizlerle paylaşcakmış... 10 gün günlük tutmuş tam 70 sayfaymış geri kalan 430 günde napar bilmiyorum herhalde kitap falan çıkartırız döndüğünde beraber :)

Ben günlüğünü kitap haline getirmesini istiyorum, satır satır okurum :rofl:
Balık yesin yemesine de, jelibon olayı nolmuş :bigsmile:

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

he he heee :D
kapak tasarımı benden olsun :D :D

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Hayırlı teskereler,Bol nöbetler:D:D

Çok incesin tşkler :)

:D Sesin çıkmaz şimdi dimi :D
Teslim oldun bu aralar sanırım :lol:
İlk günler zor geçer söylediler mi sana :bigsmile:
ilk 4 gün zordu sonrası alıştık ekibi kurduk fırsatını bulunca ' 4x4 ARAZİ' moduna geçiyoruz :D

hayırlı teskereler kardeş

Tşk ederim :)
cengo daha gitmeden başlamışsın palavralara allah iyiliğini versin emi :D:D:D
laptopmuş ta wireless miş tee :D töbe yarabbim..
arkadaşlar şimdi konuştum telde..kışlanın kapısına 50 mt kala aradı beni :) özgürlük bitti mi dedim evet dedi..yavrum benim ya kıyamam:(
Canım ablam benim seni aramayacagımda kimi arıcam :)

hayırlı teskereler, çabuk dönesi inşallah :)
Geldikten sonra bende gidiyorum, nasip eyleyse Allah'ım

Tesekkurler kaldı 14 ay :D

Ewet yaıcının yanına girdim :) 1 hafta falan egitim gormedim ofis ortamı gibiydi ama askeriyenin agırlıgını hissetmemek mumkun degil :) ama icim rahat etmedi we ayrıldım ben oraya calismaya degil askerlik yapmaya gittm demi am :) yazaneden cıktım egitimlere giriyorum artık biraz surunmem gerek :)

güzel bilgilendirme için çok teşekkürler...
Umarım bütün askerliği böyle rahat geçer...
Darısı diğer arkadaşımız Fatihcee nin başına...
Allah ikisine de yardım etsin...
İkisini de çok seviyoruz

Amin esracan :)

O bunları anlattı bende yedim :)

Abi helikopter dısında hersey dogru :)
Bzm orası cok rahat askercilik oynuyoruz := malum 'ikmal'...

olsun inanmakta fayda var ya gerçekse :) heheh şimcik hasta cengo bey dioki burda biri hapşursun herkes hapşuruyo :) yazık inşallah tez zamanda iyileşir iyice sesi falan gitmiş:)

Aynen :D biri nezle herkes nezle. birisi yanlıs yapar herkes sürünür :D hersey beraber yapılıyor :)
Gittim gideli cok büyük haz duyuyorum anlatıldıgı gibi degil :) bi kac saat azap oluyor ama sonrası cok iyi :)

Kitap cıkarcam :p dizgisi benden :D

Ben günlüğünü kitap haline getirmesini istiyorum, satır satır okurum :rofl:
Balık yesin yemesine de, jelibon olayı nolmuş :bigsmile:

Tamam yollarız sanada hepim :)
Askerde espresso bile war :D ama annemin dünkü jelibonu cok duygulandırdı.... :(
he he heee :D
kapak tasarımı benden olsun :D :D
Benim fotografım olsun kapakta kocaman yer kaplasın :D:D:D (tipik müsteri modu :D:D: )

Özetle çok çok rahatım we keyfim yerinde özlem var sadece... kardeşlik çok iyi we simdiden bazı seylerin degerini cok iyi anliyorum....

Arazi oluyorum sık sık risk almak cok zewkli yakalanırsak nolcak bilmiyorum :D deniz manzarasına karsı uyumak guzel :D karsıda adalar falan manzara cok iyi :)

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Cengoo sen bölee bir topun falan yanına git; at bir bacağını üstüne,
eline al bir kocaman keleş çektir klasik asker pozu onu koyalım :D :D :D
On numara kapak olur haa :D :D
Hayırlı teskereler arkadaşım...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Cengoo sen bölee bir topun falan yanına git; at bir bacağını üstüne,
eline al bir kocaman keleş çektir klasik asker pozu onu koyalım :D :D :D
On numara kapak olur haa :D :D
Hayırlı teskereler arkadaşım...

Süper olur hem de :D

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
G3 bitik sıkmıyor :D onlarla yola cıkılmaz 3 atısı zor yaptım :D:D:D sılah patlamıyor rezalet :S:S:S . 3 atıs icin 3 kez jarjor cıkardık.....