Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çalıştığım firma için yapmış olduğum one vision ve tabela çalışması.

selimbabat

🏆Pro Tasarımcı🏆
One vision 1:
NCHNr.jpg
[/IMG]

One vision 2:
TAToM.jpg

Tabela:
IByvN.png

Çalışmaların uygulamalarını yaptık işlerimiz iki katına çıktı :D

selimbabat

🏆Pro Tasarımcı🏆
230 kişi bakmış 1 tane yorum yok :D
Teşekkürler arkadaşlar :D

sonerrcv

🌱Yeni Üye🌱
ne KADAR guzel arkadaslar turkceye bu kadar dıkkat etcegınıze bence yaptıgınız tasarımları duzgun yapında oraya koyun dekrede dekrete hatta derbeder ne farkeder calısmanıza guvenmıor ısenız ozaman burdada paylasmayacaksın kolaygelsın

selimbabat

🏆Pro Tasarımcı🏆
ne KADAR guzel arkadaslar turkceye bu kadar dıkkat etcegınıze bence yaptıgınız tasarımları duzgun yapında oraya koyun dekrede dekrete hatta derbeder ne farkeder calısmanıza guvenmıor ısenız ozaman burdada paylasmayacaksın kolaygelsın

Üstat yanlış anlama şaka yaptım. Elbet yorumunuzu dikkate aldım. Ama tam olarak ne demek istediğinizi de anlamadım. Daha açıklayıcı yazarsanız sevinirim.

GrapikselDesign

🌟Usta Tasarımcı🌟
1. sin de çok karışık olmuş beğenmedim. 2. sin de katalog ve kimlik kartı siyah olmuş onların da beyaz olması gerekmiyormu? ama göze hitap ediyor elinize sağlık. 3. ise normal bir çalışma başarılar..

selimbabat

🏆Pro Tasarımcı🏆
1. sin de çok karışık olmuş beğenmedim. 2. sin de katalog ve kimlik kartı siyah olmuş onların da beyaz olması gerekmiyormu? ama göze hitap ediyor elinize sağlık. 3. ise normal bir çalışma başarılar..

Yorumunuzu dikkate alacağım. Teşekkür ederim.

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
bir reklam firması için çok ama çok kötü. film şeridi tripod vs. den oluşan hazır bir vektörelin kenarına bir x koyup köşeye bir göz resmi amacının ne olduğunu anlayamadığım bir arı ile tasarım olmaz. bunun yerine boş bir zemine maxmedya prod.org. reklam ve tanıtım hizmetleri yazıp altına yaptığınız işleri sıralasaydın daha şahane olurdu.

selimbabat

🏆Pro Tasarımcı🏆
bir reklam firması için çok ama çok kötü. film şeridi tripod vs. den oluşan hazır bir vektörelin kenarına bir x koyup köşeye bir göz resmi amacının ne olduğunu anlayamadığım bir arı ile tasarım olmaz. bunun yerine boş bir zemine maxmedya prod.org. reklam ve tanıtım hizmetleri yazıp altına yaptığınız işleri sıralasaydın daha şahane olurdu.

Yorumunuz için teşekkürler.

xyzcoordinates

🌱Yeni Üye🌱

saçmalamaşsınız. dilimize sahip çıkmak zorundasınız.

byhemsinli

🏆Pro Tasarımcı🏆
one vision2 deki göz iyi durmamış. ama genel olarak hoş ve emek verilen çalışmalar eline sağlık.