Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cam Süsleme - SÜREYYA PAŞA CAM TASARIM - İstanbul

Sureyyapasa

🌱Yeni Üye🌱
Cam Süsleme - SÜREYYA PAŞA CAM TASARIM

Program/Seviye: Coreldraw veya illustrator ve
Summa D60 kesim aletini kullanabilen Cam üstüne süsleme yapabilcek elaman arıyoruz

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Vakıf olarak kadın,engelli ve genç işsizlerin mesleki ve girişimcilik niteliklerini geliştirmek amaçlı bir eğitim projesi geliştirilmesi,
Bu kişilerin cam ürünleri hakkında teşvik edilerek ekonomiye entegrasyonunun sağlanması ve el yapımı cam ürünleri tasarım ve üretim merkezi haline getirmektir.
Türk cam ürünlerinin uluslar arası piyasalarda hak ettiği kimliğe sahip olabilmesi için toplumsal bilincin güçlendirilmesinin yanı sıra beceri taleplerine daha fazla uyum sağlayabilecek bir iş piyasasının geliştirilmesine katkıda bulunularak iş arayanların daha kolay istihdam edilmesinin sağlanması;
Kadınlar,engelliler ve işsiz gençler arasından muhtaç kesimlere eşit iş olanaklarının yaratılmasına imkan tanınmasıdır.

Vakfımızda eğitim verebilecek vizyonu geniş, görüş ve düşüncelerini cama yansıtabilecek tasarımlarını kitlelere öğretebilecek, nitelik çalışma arkadaşları arıyoruz.

E-posta: gkstasarim@gmail.com

Telefon: 0216 441 90 61

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.