Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Canım Türkiyem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ganzerx

🌱Yeni Üye🌱
Benden de bi çalışma...
70677072bl8.jpg

Evet arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
1- flood yapmayın
kuralları okuyun
2- bölüm yanlıştı buraya aldım dikkatli olun

yorumlara gelincede

çalışma fikri olarak güzel de ortada birşey yok
birkaç resmin bir araya gelmesi , windows çayırının er meydanına dönmesi dışında

kullandığınız resimler kötü
efektler uygun düşmemiş
ve daha uzar bu
ilk çalışmanız sanırım
yolunuz uzun

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Oldukça amatör çalışma, tasarım örneklerini inceleyin. Paylaştığın için teşekkürler.

cemtutu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmaya devam, ben öyle yapıyorum...

Meriod

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İnan ki ukalalık olsun die diil, senin iyiliin için sölüorum; eğer bu yola henüz başlamadıysan hiç bulaşma bence..çünkü zaman kaybı olur senin için..

En iyisi dier yeteneklerini keşfetmekle deerlendir zamanını.. Umarım kızmassın ve bunu tebessümle söylenmiş bir dost tavsiyesi olarak alırsın.. :)

muss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Meriod

yanlış anlama diee 3-4 kez tekrarlamışın ama gerçekten ağır knuşmuşun nerden biliyosun photoshop un başında ilk yaptığı şeyse bence çok güzel acaba ilk photoshop un başında sen ne yapmıştın..? bence bir yerde çalışmaya başla eminim lilerlersin

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
İnan ki ukalalık olsun die diil, senin iyiliin için sölüorum; eğer bu yola henüz başlamadıysan hiç bulaşma bence..çünkü zaman kaybı olur senin için..

En iyisi dier yeteneklerini keşfetmekle deerlendir zamanını.. Umarım kızmassın ve bunu tebessümle söylenmiş bir dost tavsiyesi olarak alırsın.. :)

Bendende sana bir abi tavsiyesi, insanları hemen bir çırpıda harcama.

limitsizim

🌱Yeni Üye🌱
Dostum caban ve başlanman güzel çalışman tabiki amatör zaten sen bunun farkındasın kendini geliştirmek için bunu yapıyosun gelişim aşamanda bir basamak senin için sana gelen eleştirilere gelince sanat eleştirisi yapıcı olur eger sanat yönünde eleştiri yapmayı bilmiyenler varsa lütfen kışıleri eleştirmesinler çünkü eleştiri demek herkez bişey söylesin laf salatası yapalım demek degil eleştiri gibi büyük bir silah iyi yada kötü kullanılabilir iyi olanı yapıcı eleştiridir kötü olanıysa herkezin kışıye eleştiri yapamsıdır sanatta kişiler degil eserler eleştirilir ve kesin oalrak yargı biçilmez çünkü görecelidir sanat ... 10 yıldır sanatın içinde olan resim egitimi alan birinin yanı benim tavsiyem bu ...
LÜTEFN SANATA SAYGI SANAT TİCARET YADA PARA KAZANMA YOLU DEGİLDİR TOPLUMLARI YÖNETME YOLUDUR...(buda benim sözüm:) )

Meriod

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar belki ağır konuşmuş olabilirim ama samimi bir şekilde gördüğümü söyledim..iki resim kesip yapıştırmakla sanat olmuo..ayrıca üzerinde konuştuumuz işin sanatla uzaktan yakından alakası yok.. Ben sadece yapılan işte en ufak bir uyum, görsellik, harmoni vs vs göremediim için, işi çıkaran arkadaşın sanatsal yönden çok eksik olduğunu ve ilerisini göremediimi belirtmek istedim ve bunu kendimce bir tavsiye niteliğinde belirttim.. Bence asıl samimiyetsizlik, herşey açık ve seçik ortadayken boşu boşuna insanı gaza getirip, hiçbir zaman yükselemeyeceği bu yola itmektir..

@Muss: Merak ettiysen ilk ps çalışmamı İllustrasyon bölümünde görebilirsin..

Yaw ben yine de eğer kırıcı olduysam özür dilerim..amacım bu değildi.. :)

muss

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Meriod@ gördüm güzel olmuş ama ben ilk photoshopu açtığındaki çalışman demiştim neyse boş ver

Meriod

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlk açışımdı desem inanmazsın dimi.. :D

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
İlk açışımdı desem inanmazsın dimi.. :D
adam yıllardır bu iş içinde çalışıyo ama inan meriod dah hal 2 yazıyı yanyan getirmenin sant ve tasarım olduğuna inan insan lar var senin görmediğin birşey gördüm kesimlerinde çok az dekupe var dikkat ettin mi bunu hala yapamayan bir sürü insan tanıyorum grafikerim diye bas bas bağıran

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence bu kadar yüklenmenin anlamı yok arkadaşlar tamam başarılı bi çalışma yok ortada ama ilkmiş hemen sen bu işi bırak demenize gerekte yok hım bakılır hiç bir gelişme yok o zamanda belki böyle bişi söylenir "arkadaşım senin bu meslekte fazla yeteneğin yok sanırım" yada ne bilim daha kibar şekilde uyarılabilir bunu söylemekte ustalara düşer zaman kaybı yapmasın diye herkeste tasarım gücü olucak diye bişi yok ( meriod sende kötü niyetle dememişinidir buna eminim arkadaşım) ama yorum yaparken kelimelerimizi özenle seçelim iyi çalışmalar

Jakoben

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merioda katılıyorum. Bir tasarımcı programları kullanmayı yeterince bilmesede bu calismaya baklıtıgında ne alaka diyebilmeli.. Zeminle resimerin uyumsuzlugunu görebilmeli.Bayragin durusu bana yetti zaten.Belki baska yetilerin vardır..:(

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
ben tasarıma yorum yapıyorum sanat demiyen arkadşlara emek verilen herşey santtır bunu unutmayın diyor ve gerisini hocalara bırakıyorum...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
1) Çalışma her ne kadar kötü olursa olsun bir insana bu mesleği bırak diyemezsiniz.
2) Çalışmalar hakkında yorumlar yaparken kişinin özgüvenine ve kendine olan güven kaybetmesine sebep olucak, söylediğiniz her kelime için açıklama yapmak zorunda kalırsınız.
3) Her insanın çalışması mükemmel olsa ortalık sanatçıdan geçilmezdi.
4) Çalışmada çalışmayı yapan kişinin tipografi bilgisi yada dizin bilgisi olmadığını görerek, enstantene ve digital fotoğrafçılık ilede ilgilenmediği bariz ortada. Kendi çapında amatörce bir çalışma hazırlanmış ve samimiyetinizi görerek bunu sizinle paylaşmış çalışmayı yapan şahıs. Bunu asla kınayamayız KINAYAMAZSINIZ !.
5) Burası bir eğitim öğretim forumu, hatasını gördüğünüz kişinin eksiğini kendisine anlatabilecek bir şekilde yardım ediniz. Örnek : Örnekli ders anlatımları.
6) Lütfen yönetimdeki arkadaşlara bu gibi sıralanmış mesajlar attırcak gereksiz tartışmalara sebep verebilecek rekabet içerisinde bulunulacak mesajlar atmayınız...
7) Çalışma vasat ama kişinin yeteneklerine laf söylenilecek kadar da kötü değil. Keşke çalışmayı yayanlayan arkadaş bu iş ile ne kadar iç dışaymış onuda belirtseymiş...
8) Lütfen kurallara uyalım, uymayanları uyaralım.

Saygılarımla...

murattt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar ben yine aynı şeyi söylemek istiyorum hayatta imkansız diye birşey yok azim çaba hırs bunları uyguladıktan sonra insanoğlunun yapamayacağı şey yoktur bunu bilirim zaten benim felsefemde böyledir sen ne yap biliyomusun abilerimizin ablalarımızın yaptıkları çalışmalrı incele ufkun açıksın yavaş yavaş rampadan inmeye başla bak nasıl yol gidiyosun bendende sana bir arkadaş tavsiyesi

burdanda ben arkadaşlara şunu söylemek istiyorum arkadaşlar insan bir yola baş koymuşsa onun devamını getirmesi için olumlu eleştirilere ihtiyaç vardı siz işi tam bilmeden önce nasıl çalışmalar yapıyodunuz ilk önce insan bunu düşünerek konuşmalıdır diye düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...