Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

cisim kenarları çok keskin

buraXlee

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar magic wand tool sihirbazla karakterin dışını sildim ayaklarında ve kenarlarda keskinlik belirdi. bunları nasıl yuvarlatırım sharpen falan yaptım etki etmedi bi türlü. sihirbazla kesimlerde hep bu hatayı alıyorum:sadsmile:

Benzer konular

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
bu tür işlerinizde magic wand yerine dekupeyi pen tool ile yapmanız daha doğru olur... böylece kenarlar temiz ve düzgün çıkar...

buraXlee

🌱Yeni Üye🌱
peen tol ile yeniden çizsemde aynı şey olmazmı

♾️Grafik Gurusu♾️
eğer çok içerilere girmemiş ve resmi bozmamışsanız tekrar pen tool ile kenarlardan yeniden dekupeleyin... temizlenmiş olur...

buraXlee

🌱Yeni Üye🌱
anlıyorum ancak çizerken tam renk olarak çiziyor bunun sadece çizgileri belirgin olarak içi saydam şekilde alttaki şekil üzerinden geçmem için hangi ayar ile kapatmam gerekli .SAdece dıiş çizgiler gozukuyorken iç tabaka kısmı gozukmesin ki kolayca kopya çizim yapabileyim.kara kalem çizimi gibi yani .

♾️Grafik Gurusu♾️
anladığım kadarıyla dekupe yaparken
12432389gt5.jpg

böyle görünüyor...

yapmanız gereken kırmızı daire içindeki yeri seçmeniz...
43562295kt0.jpg

böylece dekupelediğiniz alanı rahatça görebilirsiniz...

buraXlee

🌱Yeni Üye🌱
tesekkur ederim kofte hanfendi gece gece ugrastirdim sizide. Nasılda unutmuşum orayı .

buraXlee

🌱Yeni Üye🌱
son bir sorum olacak textlerdede keskinlik var sharpenden yine olmadı onu nasıl giderebilirim

♾️Grafik Gurusu♾️
üstüste aynı konuda sorulan sorulara cevap vermek kurallara aykırı mı bilmiyorum ama yinede buradan cevaplayayım ben...
yazi1ri5.jpg

text böyle görünüyorsa ikinci resimdeki ayarları deneyin...
yazi2xp8.jpg

bu menüden yazınızın kenarlarını yumuşatabilirsiniz...
smooth seçeneğini seçin...

Son düzenleme:

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Select menusunden Feather(Ctrl+Alt+D)'seçer 5 pixel yaparsan kenarlarda kalan keskinlikleri düzeltebilirsin
koaly gelsin:)
:iloveyou:​

♾️Grafik Gurusu♾️
Select menusunden Feather(Ctrl+Alt+D)'seçer 5 pixel yaparsan kenarlarda kalan keskinlikleri düzeltebilirsin
koaly gelsin:)
:iloveyou:​

sizin söylediğiniz geçici bir çözüm... ayrıca onun için yazıyı vektörel hale getirmesi gerekir... benim söylediğimde yazıyı bozmadan kullanabilir... zaten bir kez bu ayarı yapsa bir daha yazdığı tüm metinler bundan sonra düzgün bir şekilde olacak...

buraXlee

🌱Yeni Üye🌱
ben 70 punto yazıyı 1200 punto yapıyorum ctrl ile cekerek o bozulmalara etkısı olmadı featet deaktif durumda

♾️Grafik Gurusu♾️
1200 punto ve kenarları gayet düzgün... buraya eklerken belki bozmuş olabilirim... ama normalde düzgün çıkıyor... siz resolutionu düşük dpi ile sayfanızı yaratmış olabilirmisiniz... ayrıca sayfanıza %200 ve üstü bakıyorsanız kırık görmeniz çok normal... %100 olarak bakarsanız düzgün göreceğinizi düşünüyorum...

1200rs3.jpg

Son düzenleme: