Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çizimlerim...

VitruviuS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bunlarda benim çizimlerim paylaşmak istedim...

yzjk9.jpg

hzlizimlerlz1.jpg

Burdan gerisi benim kendi denemelerim yorumları beklerim:)

1abicimno7.jpg

kurbanburaktx1.jpg

manga5nh4.jpg

manga1to6.jpg

streetboysen4.jpg

Benzer konular

penelophi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
helal olsun bebek çok güzel olmuş ben birinciye bayıldım valla

VitruviuS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sağol canım benim:) bi resimcinin (aynı zamanda grafikçinin:)) ) ağzından bunu duymak güzel teşekkür ederim;)

qOp_HaNDBaLL

🌱Yeni Üye🌱
ellerine sağlık hepsi ayrı bi güsel.dewamını bekliyorz herzamnki gibi ;)

aSii

🌱Yeni Üye🌱
birinci resmin değişiğini canlı modelden çizmek istersen ben burdayım... hepsi çok güzel olmuş ellerine sağlık... odanın dışına çıkardığın içinde çok sevindim herkes görücek :)

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu okulunu okuyomusun yada kursa falan gidiyomusun ?

VitruviuS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet okuyorum.. güzel sanatlar lisesini bitirdim ve şuanda üniversitede grafik bölümündeyim:)

emre_acmilan

🌱Yeni Üye🌱
gerçektn güzel çizmişsin.tebrikler. ama bişey demek istiyorm mevlevilerin resimlerini çizmek varken neden gitaristlerin resimlerini çiziyoruz anlamıyorm.sana bi laf atmıyorm bende senin gibi resimler çiziyorum. ama biraz düşününce biz gerçekten avrupalılaşmaya başladık hatda avrupalılardan bir farkımız kalmadı.

samak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
en sondakini beğendim hepside çok güzel

VitruviuS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gerçektn güzel çizmişsin.tebrikler. ama bişey demek istiyorm mevlevilerin resimlerini çizmek varken neden gitaristlerin resimlerini çiziyoruz anlamıyorm.sana bi laf atmıyorm bende senin gibi resimler çiziyorum. ama biraz düşününce biz gerçekten avrupalılaşmaya başladık hatda avrupalılardan bir farkımız kalmadı.

belki haklısın ama şöyle bişey varki bence onlar daha ciddi işlere kaçıyor.. yani oturup bi yağlı boya tabloya başlasam mevlevileri yapmakta bi sakınca görmem ama zevk için elime alıpta bikaç dakikada karaladığım resimlerde kendime böyle ciddi konuları almam doğru olmaz gibi geliyo fikrimce.. eğer tablolarıma bakarsan bazılarında kendime daha yöresel konuları edindiğimi göreceksin;)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

Herkes mevlevileri çizerse... Onuda sen çizsen?

Evet bende karşıyım bu söylediklerine. Ama yaklaşım tarzınıda onayladığımı söyleyemem.

VitruviuS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:) nası bi çözüm önerirsiniz keşke bi çare bulabilsem:(

karas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
guzel calısmalar gercekten devamını beklerız tebrıkler

QuArEzMaSeCReT

🌱Yeni Üye🌱
oy oy oy canımsın ya hepsi de ayrı bir güsel..ilk resimin de kendinden bahsetmişsin sanırım (hersaman yanındayım yalnıs diilsin ).ama gerçekten ilk resim daha süper ve anlamlı.sondan üçüncü resimde tıpkı sen zaten ona da laf yok.tıpkı kendinin grafiğini çizmişsin.birde benim resimi bitirebilsen.neyse canım emeğine sağlık gerçekten çok süperler.neyse canım devamını bekliyorus şimdi elinde benim resim var ama sakın onu koyma:)