Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Clup Lax Broşür

UnKnOwNReaL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
laxsonlt6.jpg

lax2sontz3.jpg

2 çalışma yaptım 2. olan siyah tonlu çalışma beğenildi ve basıldı.

Benzer konular

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
1. çalışma da mavi tonları daha hoş olurdu. 2. çalışma da herhangi bir pürüz görünmüyor. emeğine sağlık!..

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
umarım işler fazla trajlı basılmamıştır, bu plaj nerede? yani plajların yoğun olduğu bir yerde bir turist sanırım bu broşürden yeri bulamaz bence biraz hatalı olmuş tabi müşteri kabul ettikten sonra sorun yok.
çalışmalara gelince bende 1. çalışmanın daha hoş olduğunu düşünüyorum ama ...grafix...'in dediği gibi mavi tonlarda olsa kesinlikle onu beğenirlerdi. elinize sağlık

onurum03

🌱Yeni Üye🌱
bende fazla bastırılmadığı kanaatindeyim. ne o öyle birincisi çizgi film afişi gibi. ikincinde de bi mantık görnmüyo. simsiyah bi zemin içinde deniz. tuhaf bi mantık gibi geldi bana

UnKnOwNReaL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende fazla bastırılmadığı kanaatindeyim. ne o öyle birincisi çizgi film afişi gibi. ikincinde de bi mantık görnmüyo. simsiyah bi zemin içinde deniz. tuhaf bi mantık gibi geldi bana

2. sindeki MANTIK ;
hem isim hemde plajı vurgulamak istedim simsiyah bir fon discoyu andıran bir yazı
kendini belli ediyo. resim contrastı açık fon siyah olunca resimde kendini gösteriyo
koyu renk daha hoş duruyodu ama bu da matbaacıyı zorlaştırabilir yapışabilir düşüncesiyle yarı yarıya koyu açık kullandın MANTIK bu
1. de mavi tonlar kullandım ama gözüme çok mat geldi yeşil kullandım aklımda spot ışıkları kalmıştı burda hem disco hemde kumsalı vurgulamam gerekiyodu
+ sade bi şey yapmam istendi
+ bunu öğrendim ; en iyi tasarım müşterinin beğendiği tasarım :)
MANTIK bu yani

umarım işler fazla trajlı basılmamıştır, bu plaj nerede? yani plajların yoğun olduğu bir yerde bir turist sanırım bu broşürden yeri bulamaz bence biraz hatalı olmuş tabi müşteri kabul ettikten sonra sorun yok.
çalışmalara gelince bende 1. çalışmanın daha hoş olduğunu düşünüyorum ama ...grafix...'in dediği gibi mavi tonlarda olsa kesinlikle onu beğenirlerdi. elinize sağlık

Bu plajın olduğu yer küçük sahil kasabası çoğu zaten yerli halk yani nerde olduğunu çoğu kişi biliyo bilmeyenlerde kumlaya geldiği zaman gitceği yer bellidir lax orda bulabilir önemli olan şemsiyenin felan bedava filan olduğunu belirtmek

alidurmus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ikinci resimde siyah yerine daha iyi sıcak renkler kullanabilirsin
birde insan figürü kullanırsanız daha iyi bir tasarım olacaktır

onurum03

🌱Yeni Üye🌱
küçük bi kasaba diyosun disko diyosun yaptığın reklam plaj. allah aşkına aile plajı diyince nasıl diskolardan spotlardan yola çıkarak çalışmaya başlıyosun. ne kadar kolay beğendiriyosunuz müşteriye. ben buna hayranı doğrusu. ayrıca müşteri istemese bile senin onu ikna edip iltişim bilgisi yazman lazım b-e-n-c-e

UnKnOwNReaL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
peki disco diyince senin aklına ne geliyo aile çay bahçesimi 2 bira bi nargile resmimi koyulmalı sence yada aileye mahsus yerimiz vardı gibi plaj diskonun plajı ama disco ve plajdan başka herşeye deyinmişsin