Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cocacola | Afiş Çalışmaları

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
*Size göre Hangisi Daha çok göze hoş geliyor ?

Yorumlar için Teşekkürler...

cocacolasepetlicopy.jpg

cocacola222344copy.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Ailemizin yazısını okumakta baya zorlandım
Birinci ve ikinci çalışmada pek fark yok sadece buzları renkli kullanmışsın ki ilk çalışmadaki hali daha güzel duruyor
Ve şişe siluetleri sence çok beyaz çok boş kalmamışmı onlar üzerinde tekrar çalışmalısın bence
Yani sonuç olarak en iyi görünen birinci çalışman
Eline sağlık

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Ailemizin yazısını okumakta baya zorlandım
Birinci ve ikinci çalışmada pek fark yok sadece buzları renkli kullanmışsın ki ilk çalışmadaki hali daha güzel duruyor
Ve şişe siluetleri sence çok beyaz çok boş kalmamışmı onlar üzerinde tekrar çalışmalısın bence
Yani sonuç olarak en iyi görünen birinci çalışman
Eline sağlık

Teşekkürler Crazy yorumun için.

sdbyrk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ucgenmedya.com
elinize sağlık, fakat bence arka plandaki fotoğrafların renkliliğiyle ön plandaki karakalem konsepti uyum sağlamamış. belkide tamamıyla renkli bir tasarım ya da arka plandaki fotoğraflarda bir değişiklik düşünülebilir. başarılar.

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
"mizin" eki neden ayrı yazılmış?? ayrıca "içecegi" yazılmış. Türkçede böyle durumlarda yumuşatma kullanırız. "içeceği" olmalıydı..

Son düzenleme:

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk çalışmayı daha çok begendim. fakat aile yazısını okumakta güçlük çektim birde şişelerin üzeri cok boş kalmış gibi :) ama onun dışında güsel olmuş emeğinize sağlık

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
"mizin" eki neden ayrı yazılmış??

Farkındayım göze hoş gelmemekte,Teşekkürler:)

ilk çalışmayı daha çok begendim. fakat aile yazısını okumakta güçlük çektim birde şişelerin üzeri cok boş kalmış gibi :) ama onun dışında güsel olmuş emeğinize sağlık

:) Evet özlem o konuda endişelerim vardı,pekiştirdim Teşekkürler vakit ayırdığın için:)

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İlker font okunmuyor :S
ilk kelimenin aile olduğunu ve bunun türkçe olduğunu algılayana kadar akla karayı seçtim :D
Emeğine sağlık ama fontu mutlaka değiştir bence
Saygılar

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
İlker font okunmuyor :S
ilk kelimenin aile olduğunu ve bunun türkçe olduğunu algılayana kadar akla karayı seçtim :D
Emeğine sağlık ama fontu mutlaka değiştir bence
Saygılar

Anladım :D tamam bende özleme aynı dertten yanıyordum teşekkürler :) Önerilicek font varmı bu arada :)

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
"Lucida Calligraphy" ve "Vivaldi" deneyebilirsin istersen ;)

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
Rica ederim :) bunlarda italik yazı olduğu için hoş durabilir diye düşündüm :) deneyip begendiğini kullanırsın :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Fontun okunmasında bir problem yok ama konsept yanlış. Serbest çalışma olmasından dolayı aklında olanı yansıtabilirsin ama kurumsala dökülünce iş sunumdan öteye gidemez ilker.

Şişeden evi çıkarsan mantıklı, şişenin etrafını evle kaplasan mantıklı vb.. ama bu haliyle sadece deneme yanılma yöntemi..

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Rica ederim :) bunlarda italik yazı olduğu için hoş durabilir diye düşündüm :) deneyip begendiğini kullanırsın :)

Tabi denicem bakalım:)

Fontun okunmasında bir problem yok ama konsept yanlış. Serbest çalışma olmasından dolayı aklında olanı yansıtabilirsin ama kurumsala dökülünce iş sunumdan öteye gidemez ilker.

Şişeden evi çıkarsan mantıklı, şişenin etrafını evle kaplasan mantıklı vb.. ama bu haliyle sadece deneme yanılma yöntemi..

Evet haklısın,Yaptıklarımızdan ders çıkarıcaz artık uyarılarınız için teşekkürler:)