Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çok Acil! Hazır logoyu vektörel çizim haline getirmek - Türkiye Geneli

aabeecee

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlan geçerliliği bitmiştir. Bu platformda emeği olan herkese teşekkür ve minnetimi saygıyla sunarım.

Çok Acil! Hazır logoyu vektörel çizim haline getirmek

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe İllustrator ya da ilgili programlar

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar merhaba,

Çok çok acil olarak firmamızın yeni hazırlanmış olan logosunu vektörel çizim haline getirebilecek bir arkadaş arıyoruz. Hazırlamış olacağınız vektörel çizim matbaaya gidecek ve gerekli alanlarda kullanılacaktır. 1-2 gün içerisinde bu işi sonuçlandırmamız gerekiyor. Lütfen gerçekten yardımcı olabilecek, sorumluluk sahibi arkadaşlar irtibata geçsinler.

E-posta: sametefe4@gmail.com

Telefon: 0532 408 01 66

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

graphistm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yapmayın arkadaşlar yeni olan bir logo ise neden ellerinde çizimi yok?? bir başkasının yaptığı ve muhtemelen aralarında sıkıntı yaşadıkları için (büyük ihtimalle paradır sorun) vektörelini alamadıklarını anlayamıyor musunuz?? günahına girmeyin..

altankzn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
graphistm arkadaşımız haklı yeni bi logonun çizimi olur buda emek hırsızlığı olur 2 kuruş için ne birilerinin emeğini çalın nede piyasayı bozmayın arkadaşlar bu ilanın bile yayınlanabilmesini anyamadım

aabeecee

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yapmayın arkadaşlar yeni olan bir logo ise neden ellerinde çizimi yok?? bir başkasının yaptığı ve muhtemelen aralarında sıkıntı yaşadıkları için (büyük ihtimalle paradır sorun) vektörelini alamadıklarını anlayamıyor musunuz?? günahına girmeyin..

graphistm arkadaşımız haklı yeni bi logonun çizimi olur buda emek hırsızlığı olur 2 kuruş için ne birilerinin emeğini çalın nede piyasayı bozmayın arkadaşlar bu ilanın bile yayınlanabilmesini anyamadım

Arkadaşlar merhaba, bol keseden sallaması görüldüğü üzere çok kolay. Logoyu bizzat ben hazırladım. Çizim yapmadan, o an istediğim gibi tasarladım. Çizim konusunda bir tecrübem olmadığı için çizimini yapacak arkadaşlara buradan ulaşmayı tercih ettim. Kendimi grafiker olarak görmüyorum. Eminim buradaki birçok kişi bu işin eğitimini almış ve nice emeklerini vermiş. Herhangi bir emek hırsızlığı ya da piyasayı bozma girişimi söz konusu değildir.

İyi günler.

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
boşuna uğraşmayın arkadaşların paraya ihtiyacı var 3 krş olsun benim olsun yani sizin anladığınızı onlar niye anlamıyor acaba yazık

aabeecee

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlan geçerliliği bitmiştir. İlgilenen ve bu platformda emeği olan herkese çok teşekkür ederim.

cgdsarslan

🌱Yeni Üye🌱
Neyi Bekliyorsunuz !

3- 5 kuruş için belki o 3-5 kuruşu bile alamayacaksınız ayıptır arkadaşlar dikkat ettiyseniz tasarımcı arkadaşlara sesleniyoruz yapmayın böyle işleri kendi işinizi baltalamayın, kim yaptıysa bu işi adam hakkını talep etmiştir üstten logo çizmek tasarımcı olmak değildir oparatörlüğünüzü kanıtlamayın!!!!!

tasarimbahcesi

🌱Yeni Üye🌱
çok haklısın arkadaşım graphist işimiz bu tarz ınsanlar ve buna cvp veren grafikerler sayesınde yerlerde
freelance yaptırıyorlar çalışmayı snr ben beğenmedım dıyıp başkasına bu bızım logomuzda vektörel hali kayıp yenıden çzdirmem gerek dıye ınsanları kullanıyorlar

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
aha en sonunda anlayan birileri cıktı arkadaşlar bazı yorumlarda fiyat kırmayalım demiştim ama bazı arkadaşlar bunun portfolyo için yapıldığını sölemişlerdi peki sırf portfolyo için fiyatları kırıldığı zaman diğer arkadaşların bunda sucu ne, cünkü bu işi hakkıyla yapmak isteyen bu işten hakkıyla para kazanmak isteyen arkadaşlar baltalanmış oluyor bunu düşünen oldumu diye sorcam ama hic sanmıyorum arkadaşlar ama lütfen işi almak icin fiyat kırmaya çalışmayın kaldı ki bu daha cok zararınıza olacaktır, iyi işi aldınız kazancınız sigara parası bile değil peki deydimi merak ediyorum, işverenler zaten bunu kullanıyor ve hatta kullanmaya çalışıyor onların ekmeğine yağ sürmüş oluyorsunuz, lütfen mesleğe bırakın saygıyı kendinize emeğenize saygınız olsun, bir işi yaparken lütfen o işi yapmak icin kullanddığınız elektiriği, pc nin yıpranma payını, harcadınığız zamanı düşünün emin olun ki bu şekilde davran müşterini işine geliyor sizin değil, müşterinin amacı da zaten bunu kullanmak o da biliyor ki bu işi yapacak ya da yapmak isteyecek bir cok insan var cok düşük fiyatlara o zaten bunun bilincinde

Gizem111

🌱Yeni Üye🌱
11. sınıf grafik ögrencisiyim vektörel cizim yapabiliyorum size yardmcı olabilirim