Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çok şey ifade eden yaptırımları büyük kelimeler

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
BİZ :
“Ben” yerine kullanıldığında, takım çalışması ruhunu en iyi kurabileceğiniz kelimedir.

LÜTFEN:
Sık kullanmak önemsiz gibi görünür.Ancak ihmal ederseniz elemanlarınız kendini değersiz hisseder.

TEŞEKKÜR EDERİM:
katkıda bulunan çalışanlarınıza en büyük ödüldür.

İYİ İŞ BAŞARDIN:
İnsanların neyi doğru başardıklarını bilmelerini sağlayın.Sonra geri çekilip o işin tekrar doğru yapıldığını izleyebilirsiniz.

BAŞLADIĞINIZ İŞİ SÜRDÜRÜN:
Takımınızı düzenli olarak cesaretlendirmeniz, onlara işleri bitirmek için gerekli hızı verecektir.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM?
Personelinizin problemlerini kontrol altında tutarken nerelerde sizin desteğinize ihtiyaç duyduklarını belirtirler.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?
Çalışanlarınızın fikirlerini sormak, onların uzmanlıklarını onayladığınızı ve fikirlerine değer verdiğinizi gösterir. Bir de, sizin kararlarınızdan en çok etkilenecek kesimin görüşlerini öğrenmiş olursunuz.

BU KONUDA NE HİSSEDİYORSUN?
Duygularla karar vermek istemeseniz de işin “duygu” yönünü bilmek pek çok potansiyel problemi engelleyecektir.

BEN HAKSIZIM.
Bir yöneticinin hatasını kabul etmeye istekli olması onun güvenirliğini arttırır.

Bu küçücük kelime ve cümleler, kalıplarından büyük etkiye sahiptirler. Samimi ve içten söylenildiklerinde belirgin bir şekilde motive edici ve üretim arttırıcı olurlar.

alıntı

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Bu küçücük kelime ve cümleler, kalıplarından büyük etkiye sahiptirler. Samimi ve içten söylenildiklerinde belirgin bir şekilde motive edici ve üretim arttırıcı olurlar.

Çok güzel paylaşım iş verenlere duyurulur :p
Teşekkürler.

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel bir paylaşım olmuş ellerine emeğine sağlık
şimdi ben bunun çıktısını alıp bizim yemekhanedeiki ilan panosuna açsam acaba sonum ne olur diye düşünüyorum :p

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok güzel paylaşım iş verenlere duyurulur :p
Teşekkürler.

Kesinlikle katılıyorum. Amaçta bu olmalı zaten. Bağırmakla çağırmakla elemanı itip kakmakla geçmez çalışma hayatı. Yapıcı olmak varken neden kırıcı olunma yoluna gidilsinki?

çok güzel bir paylaşım olmuş ellerine emeğine sağlık
şimdi ben bunun çıktısını alıp bizim yemekhanedeiki ilan panosuna açsam acaba sonum ne olur diye düşünüyorum :p

Teşekkür ederim. Çalıştığınız ortam nasıl bilemiyorum ama denemeye değer :)

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu Sözlerin Sahibi sizce bir patron mudur yoksa çalışanmıdır ?