Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corel draw için herhangi bir siteden vektörel çizim ekleme sorunu

qaraqlz

🌱Yeni Üye🌱
Mrb

Ben yeni başladım corel öğrenmeye(öğrenmeye çalışmaya)...

Google görsellerden falan vektörel çizim bulup; ya da sitelerde vektörel çizim olarak paylaşılan hatta altında yorumlarda herkesin almayı ve kullanmayı başardığı o çizimleri alıyorum (yani kopyalıyorum) ama corel sayfasına yapıştırdığımda alt a basılı tutarak tıkladığımda çizimi işaretlemiyor, bütün olarak görmeye devam ediyor. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
Örnek vektörel çizimler ekleyip, üzerinde çalışarak öğrenmem gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Benzer konular

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Muhtemelen eps uzantılı dosyaları kullanıyorsunuz bazı eps dosyaları katmansız tek olarak görebiliyor corel , import edip kullanmayı denerseniz veya eps yi ai de açıp ai uzantılı kaydedip corelde açarsanız problem çözülecektir.

qaraqlz

🌱Yeni Üye🌱
kullanmaya yeni başladım demişmiydim :) bahsettiğiniz terimleri (eps, ai) bilmiyorum ama importtan açtım yine resim olarak gördü. nerden indirebilirim öyle vektörel çizimleri?

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
kullanmaya yeni başladım demişmiydim :) bahsettiğiniz terimleri (eps, ai) bilmiyorum ama importtan açtım yine resim olarak gördü. nerden indirebilirim öyle vektörel çizimleri?

Evet yazmıssınız fakat ben bunları biliyorsunuz diye düşünmüştüm :) vektörel çizim veya ingilizce olarak vectoral cdr , eps, ai olarak aratırsanız sınırsız kaynak çıkacaktır.