Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corelde barkod icin yardım

ccckezman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaslar bir firma icin personel kartı yaptım bide barkod eklememi istediler daha önce hic yapmadım ama corelde yapılıyormus arkadaslar lutfen yardım edermisiniz

Benzer konular

DrN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Corel sayfanızın yukarısında x3 de bır roket seklı vardır oraya tıklayın sonra ordan genelde EAN-13 olanı tıklanır ama bu barkodunuzun kac hanelı olduguna da baglı ordan bunun secımını yapın barkod no yu gırın son numarasını gırmeyın ama o otomatık verıcek sonra next dıyın sonuna kadar next dedıkden sonra fınısh dıyceksınız sonra bır sorusorucak sıze ona evet dıyın...Sonra Edit=Paste dıyın ordan sıze ıkı secenek sunucak siz Picture(Metafile) ı secın ve ok deyın barkodunuz sayfanıınızın ortasına gelıcek...

ccckezman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Corel sayfanızın yukarısında x3 de bır roket seklı vardır oraya tıklayın sonra ordan genelde EAN-13 olanı tıklanır ama bu barkodunuzun kac hanelı olduguna da baglı ordan bunun secımını yapın barkod no yu gırın son numarasını gırmeyın ama o otomatık verıcek sonra next dıyın sonuna kadar next dedıkden sonra fınısh dıyceksınız sonra bır sorusorucak sıze ona evet dıyın...Sonra Edit=Paste dıyın ordan sıze ıkı secenek sunucak siz Picture(Metafile) ı secın ve ok deyın barkodunuz sayfanıınızın ortasına gelıcek...

cok tesekkurler
personel kartı 1 den 150 ye kadar gidecek
barkod cizgilerinden 25 tane var bana verilen örnekte

DrN

🌟Usta Tasarımcı🌟
O zaman dedıgım EAN-13 yazan yerde dıger barkod lar ıcın secenekler var onlara bır bakın hangısı sızın barkodunuza uygunsa onu secın...İyi çalışmalar...

ccckezman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
barkod.jpg

arkadaslar resimdeki gibi bir barkod bunu ben cizmeye calıstım lutfen corelde nasıl yapacagımı tarif ederseniz sevinirim bunun aynısı olacak 1 den 150 ye kadar gidecek coreldekilerin hepsini denedim olmadi heralde ben yanlıs yapıyorum ordaki seceneklere tıklayıp 141 yazıyorum farklı cıkıyor

ccckezman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaslar sorunu cozdum code 39 benim isimi gordu yanlız birtek sorum olacak simdi 1 den 150 ye kadar numara verecem 150 icin 150 yazıyorum 1 icin 001 mi yoksa sadece 1 mi yazacam

sincap06

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.aydinlarmatbaasi.com
yalnız filme veya başka yere msnden cdr dosyası olarak gönderirsen sorun çıkar ben uzun zamandır yaşıyorum. özellikle klişeciye felan gönderdiğinde farklılaşıyor. aman dikkat et

grafiker1974

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sincap06 arkadaşın dediğine k a t ı l m ı y o r u m. Msn den göndermelerde hiç bir problem yoktur. Problem gönderilen dosyanın hatalı yapılmasından (covertlemeyi unutmak veya break apart yapmamak gibi...) kaynaklanır. Yoksa msn dediğimiz şey sadece oluşturulan dosyanın taşınması işini yapar.

oBİwAN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hurriyetmatbaasi.com.tr
arkadaşım barcodu yaptıktan sonra cmx formatında export et sonra o cmx dozyasını tekrar sayfaya import et vektörel olarak gelecektir her türlü taşımalarda ve exportlarda problem çıkmaz o zaman

ALİ KARAKAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dersafisleri.com
sincap06 arkadaşın dediğine k a t ı l m ı y o r u m. Msn den göndermelerde hiç bir problem yoktur. Problem gönderilen dosyanın hatalı yapılmasından (covertlemeyi unutmak veya break apart yapmamak gibi...) kaynaklanır. Yoksa msn dediğimiz şey sadece oluşturulan dosyanın taşınması işini yapar.

Katılıyorum arkadaşım convertleme işini yaptıktan sonra neyle gönderirsen gönder sıkıntı çıkmaz.

ccckezman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım barcodu yaptıktan sonra cmx formatında export et sonra o cmx dozyasını tekrar sayfaya import et vektörel olarak gelecektir her türlü taşımalarda ve exportlarda problem çıkmaz o zaman
öncelikle ilgi gösteren herkese tesekkürler

tasarımlarımı fereehandde yapıyorum bu yüzden barkodu corelde hazırladım export ai yaptım ve freehandde attım bir sorun gözükmüyor örnek cıktı aldım cihazda deneme yaptım gayet guzel okudu barkodu

benim bir sorum olacak bu coreldeki barkod seceneklerini nasıl ayırt edecez benim isime yarıyan code 39 cıktı tabi deneme yanılma yöntemiyle bunun daha basit bir yolu yokmu

Grafik Canavarı

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.niziphalkinsesi.com
konver yapılmazsa bazı net üzerinden göndermelerde değişik küçük sorunlarla karşılasmak mümkün yalnız convert edildiğinde ben şu ana kadar herhangi bir değişiklik sorununua karşılaşmadım