Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corelde CMYK Kataloğu Yapalım

hemster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kirikayna.net
arkadasım saol bilgilerin için acil bana cvp pyazarmısınız visuel basic butonu yok bende. özellıklerden cıkarcam heralde ama cıkaramadım???

Olsinwe

🌟Usta Tasarımcı🌟
Aynı teknik ile ben de pantone kataloğunu çıkardım. Baskı yaptım. Müşteriye göstermek için çok iyi oluyor. Teşekkür ederim.

Baskıyı neyle yaptın onu merak ettim ofset değil demi dijital çıkış (Prova Baskı) tam pantone rengini alcağını sanmıyorum .

ynkzll

🌱Yeni Üye🌱
Baskıyı neyle yaptın onu merak ettim ofset değil demi dijital çıkış (Prova Baskı) tam pantone rengini alcağını sanmıyorum .

Digital baskı. Baskıyıda aynı makineden aldığım için müşterinin renk seçmesi gayet iyi oluyor. Bu renk olmamış, koyu olmuş, açık olmuş olayı ortadan kalkıyor.

kensay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Visual basic iconu olmayan arkadaşlar

Tools ---> Macros ---> Run Macro --->

*ayarlar arkadaşımızın bahsettiği gibi yapılacak.

Bu arada bende paylaşım için teşekkür ederim. Eminim mesleğe atıldığım zaman çok işime yarayacak..

barracuda35

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba ben x5 kullanıyorum ve bu ders için tarif ettiğiniz başlıklar bendeki tools içeriğinde mevcut değil. bu dersi x5 e uyarlayarak tekrar anlatabilir misiniz?
Ayrıca bilgiler için çok teşekkür ederim kenimi geliştirmem de çok faydanız oluyor

barracuda35

🌱Yeni Üye🌱
youmların tamamını okumadan yorum yamışım kusura bakmayın :D kensatın anlatımından da yararlanarak yolu buldum tekrar teşekkürler :D

futurist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

asıl bela ofset zaten dijitalde tek tek olduğu için zaten çok bir problem yok. katılıyorum yoruma.
ama yinede teşekkür ederim faydali bir konu.
hazır konusuyken dijitalde bastığımla ofsette bastığım arasında çok farklılık olurmu.
yani diyelim ,ton farkı olurda kesin.
uç nokta kırmızı öteki mor gibi değişiklik olurmu

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
asıl bela ofset zaten dijitalde tek tek olduğu için zaten çok bir problem yok. katılıyorum yoruma.
ama yinede teşekkür ederim faydali bir konu.
hazır konusuyken dijitalde bastığımla ofsette bastığım arasında çok farklılık olurmu.
yani diyelim ,ton farkı olurda kesin.
uç nokta kırmızı öteki mor gibi değişiklik olurmu

uç nokta olmaz fakat %5 -10 gibi bi fark olur aslında %10 çok fazla oran aslında, dediğiniz gibi kırmızı baskıda mor çıkarsa zaten onu iade etmek gibi bi ŞANSIN OLUR HERALDE...