Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel'den Pdf'e cozunurluk kaybi (acil yardim)

acoustic23

🌱Yeni Üye🌱
Herkese merhaba,

arkadaslar oncelikle soylemek isterimki, ben grafiker degilim. Yani meslegim bu degil. Grafiker olan arkadaslarin meslegine, ben grafikerim diyerek saygisizlik etmek istemem.
Ben amator bir kullaniciyim. Bu yuzden soracagim sorularda programla ilgili mantik hatasida yapiyorsam lutfen uyarin.
Ben basit iki farkli dizayn hazirladim. Corel'de sablon olarak kayit edip dosyayi tekrar acgimda herhangi bir cozunurluk kaybi olmadan gorebiliyorum ve isleyebiliyorum. Fakat Pdf'e cevirdigimde ve Pdf olarak goruntuledigimde gorsellerde ciddi bir cozunurluk kaybi goruyorum.
Diger kaydettigim farkli dizayni ayni sekilde pdf e cevirip actigimda ise bir sorun yok. Sanirim diger dosyada bir hata yapiyorum ama anlayamadim.

acoustic23

🌱Yeni Üye🌱
Cevap icin tesekkur ederim.
Bu formatta kayit etmeyi denedim daha once cozunurlukte iyilesme oluyor digerine gore ama hala pixellesme gorunuyor. Ayni doneyi baska bir insert icin kullandigimda ise boyut buyudugu halde piksellesme yapmiyor? biri a5 ve a5 de sorun olmuyor digeri ise kartvizit. Karvizitte sorun oluyor.

infostorm

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
örnek bir görsel yükleyebilirsen daha ayrıntılı seçenekler sunabilirim

acoustic23

🌱Yeni Üye🌱
Bahsettigim iki ornegi yukledim. Ikisinde de kullandigim ayni logolar olmasina ragmen, ornegin Michelen kucuk olanda deformasyona ugruyor ama diger a5 de iste bozulmuyor? diger lastik ornegide ayni sekilde malesef.