Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dahiliye animasyon çizimi

cisil

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yine flash animasyonlarında kullanılmak için illustrator cs3 ile çizldim.:worried:
mekanqp2.jpg

Son düzenleme:

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Çizim iyi de o hemşireyle karşısındaki adamın ayaklarının altındaki gri leke nedir:)

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çizim iyi de o hemşireyle karşısındaki adamın ayaklarının altındaki gri leke nedir:)

Ben de émmst'e katılıyorum, çizim iyi ama ayakların altındaki gri renkler leke gibi duruyor.

Sanırım gölge yapmaya çalışmışsın ama gölge rengi zemin renginden daha açık tonlu olduğu için gölge gibi durmuyor. Onları koyu hale getirirsen gölge oldukları belli olur.

Onun haricinde çalışma güzel, eline sağlık..

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
animasyonlar nerede kullanılacak bilmiyorum o yüzden birşey söylemek istemiyordum ancak o adamı görünce dayanamadım
saksıya doğru dönmüş idrar tahlili için numune hazırlar gibi bir hali var :S
az daha hemşireye dönük olsa daha iyi olacakmış

o gri lekeler gölge olsa gerek

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı
edit.gif
butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
ufak tefek hatalar olabilir, ama alan derinliği, ışık, persfektif bilginizin çok iyi olduğu aşikar... ben beğendim, yine tebrik ederim :)))

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
halledilebilir ufak hatalar var arkadaşlar gerekli şeyleri soylemiş tekrarlamanın anlamı yok ama genel itabariyle başarılı bi çalışma emek harcanmış tebrikler

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kusura bakmayın ben beğenmedim. Ama büyük emek ve zaman var o kısıma bravo derim..
Beğenmediğim yanlar, her nekadar arkadaşlarımında bahsettiği gibi gölgeler, yazılarınızın uyumsuzluğu düzensizliği, Karakterlerin tümünde anatomik bozukluklar (kollar, bacaklar, boyunlar, eller, yüz ifadeleri duruşları...)......
Sadece azminize ve sabrınıza bravo..Ama iş sadece çalışma aşamasında..Müşteriye sunum olamaz.

cisil

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kusura bakmayın ben beğenmedim. Ama büyük emek ve zaman var o kısıma bravo derim..
Beğenmediğim yanlar, her nekadar arkadaşlarımında bahsettiği gibi gölgeler, yazılarınızın uyumsuzluğu düzensizliği, Karakterlerin tümünde anatomik bozukluklar (kollar, bacaklar, boyunlar, eller, yüz ifadeleri duruşları...)......
Sadece azminize ve sabrınıza bravo..Ama iş sadece çalışma aşamasında..Müşteriye sunum olamaz.

tesekkür edrim... hareketlendirmek için vücüdün bütün kısımlarını ayrı ayrı parçlar olarak çizdiğim için anatomik bozukluklar var ewet zor oluyo ayrı ayrı çizmek düzeltmeye çalışıyorum bu hatlarımı bakalım inş.. dah iyi olacak

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
parçaları ayrı ayrı çizmek yerine çizimi bitirip sonra eklemlerden ayırırsanız daha sağlıklı olacaktır

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
bence önce kağıda eskiz olarak çalışmalısınız.
kompozisyon, perspektif tam olarak oturmalı. karakterlerin nerde ne tarafa doğru durmaları gerektiğini, anatomilerini ve bilimum şeyler.. arkadaşlar bahsetmiş bunlardan zaten. renk seçimleriniz kurtarabilir bence çalışmayı ama bir sorun var.
kontur atarak çizebilirdiniz mesela. daha da düzgün durabilirdi. karakterlerin omurga sorunu var gibi. yamuk yumuk duruyorlar. bunun için de eskiz gerekli.. bence..
ama yine de baya uğraştığınız belli emek vermişsiniz.
bence bu kadar emek vermeden önce eskiz yapıp hatalarınızı öyle görüp asıl dijital de çizerken hatayı en aza indirgeyebilirsiniz..
başarılar dilerim..

m3rt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel bi çizim olmuş tebrikler, bir iki noktada perspektif hataları var, sağ koridor duvarı ve orta sütunların üst kısmını tavandaki karoları takip ederek düzeltebilirsin, birde sol arka duvarın rengini biraz daha koyu yaparsan daha bi derinlik vericeğini tahmin ediyorum, eline sağlık.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
animasyonlar nerede kullanılacak bilmiyorum o yüzden birşey söylemek istemiyordum ancak o adamı görünce dayanamadım
saksıya doğru dönmüş idrar tahlili için numune hazırlar gibi bir hali var :S
az daha hemşireye dönük olsa daha iyi olacakmış

o gri lekeler gölge olsa gerek
nasıl bir dikkattir bu ya çok güldüm:)
horus a katılıyorum

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
çok ayrıntılı bir çalışma çok emek istiyor! güzel çalışma elinize sağlık

budabua

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
baya sabırlı biri olmalısınız. herşey o kadar dikkat istiyor ki.
küçük detaylar ışında gayet başarılı.
tam olarak ne kadaR vaktinizi
aldı?

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
çiziminde insanların duruş şekillerine göre gölgelendirmeler az olduğu için kalıp gibi durmuş görünüyor ,bazılarındada hatalar var tabi ama yine başarılı bir çalışma olmuş emeğine sağlık