Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Deneyimli,hayal gücü kuvvetli freelancer -Türkiye geneli - Türkiye Geneli

Armi80

🌱Yeni Üye🌱
Deneyimli,hayal gücü kuvvetli freelancer -Türkiye geneli

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop
Corel Draw
Freehand

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Tekstil ve mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmamızda,tekstil üzerine baskı için sıra dışı tasarımlar yapacak arkadaşlarla çalışmak istiyoruz.İlgili arkadaşlar referans çalışmalarıyla mail yolu ile başvuru yaparlarsa seviniriz.

Saygılarımızla

E-posta: armipuf@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

ezgigediz

🌱Yeni Üye🌱
ne tür çalışmalar biraz açar mısınız?

solakbarbar

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar benimkisi genel bir uyarıdır anlaşma yapmadan iş örnekleri falan göndermeyin
kötü niyetli birisi çıkıp anlaşma yapmak yerine çok sayıda gelen bu örnek çalışmaları kullanabilir

byerdodesign

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar benimkisi genel bir uyarıdır anlaşma yapmadan iş örnekleri falan göndermeyin
kötü niyetli birisi çıkıp anlaşma yapmak yerine çok sayıda gelen bu örnek çalışmaları kullanabilir

Uyarınız fevkalade yerinde bir uyarıdır,size katılıyorum.Fiyatlandırmadığınız hiçbir çalışmayı birebir görüşmeden paylaşmayınız.Af buyrun,her yerde emek hırsızları var...

mkmiktat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.etiketgroup.com
Bu Konuya Deyinecektim

Yaşanmış bir olay; Siz mail gönderiyorsunuz onlarda onları yeni başlamış birine çizdirip hadi bedavadan kazanma belki bu ilanı veren böyle değildir ama dikkat edeli arkadaşlar,

beyingucutasari

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.beyingucutasarim.com
Forum kurallarını okumalıyım ki link vermek yerine iş ilanına verilen telefon veya mail ile başvurmalıyım!

Moderatör tarafında düzenlendi:

koofert

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba ben Ercan ÜÇER. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü Grafik Ana Sanat Dalı mezunuyum. Yurt dışında ve yurt içinde bir çok yayın evinde veya illüstrasyon, çocuk kitapları, dergi kapakları, karakter tasarımı, çizgi film animasyon üzerine freelance çalışma deneyimlerim var. Yaklaşık olarak 5 sene Los Angeles' da bir internet sitesi sahibi olan Patsy Moore ile birlikte freelance illüstratör olarak çalıştım. İlgili linklerde bulunan işlerimi incelemenizi rica ediyorum. Eğer sizin için de uygun bir pozisyon varsa çizer olarak çalışmak isterim.

Teşekküer ederim.
Saygılar.

Koofert's deviantART Gallery
daydream

Hilaldirim

🌱Yeni Üye🌱
Corel Draw Kullanıcısı olarak yardımcı olmak isterim