Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dergi Reklam Calışması Zerafet Şevkat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jaNNat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaslar giyim firmasının reklamı sizce hangisi olmalı ?

önce boya yazmısım yanlışlıkla pardon....

emmisv3.jpg

:emo1:

dayiaq1.jpg

Son düzenleme:

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
öncelikle resimler çok yüksek çözünürlükte herkes benim kadar sabırlı olmayabilir ilk önerim resimlerin dpi larını düşürmeniz olacak. çalışmalara gelincede pek boya firmasını andırmadı bana yinede elinize sağlık

Babyboys

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışmalar hoş ama tüketici anlamaz... Boya firmasından çok moda firmasına benziyor arkadaşım... Elle boyama gibi yada fırçaylama boyama gibi efektler kullanmalısın benim nacizane görüşüm...

jaNNat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
özürdiliyorum arkadaslar boya deil yanlışlıkla oldu giyim mağazasının kusura bakmayın

mavideniz47

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
öyleyse gayet güzel orjinal olmuş

pasayusuf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sanırım tartışmaya dönecek usta nedemek ya da o kadar yetişkinmisin falan
bu tür konuşmanın gereği yok arkadaşlar.
ben tek kelime ile tasarımı özetleyim.
farklı bi tasarım olmuş çünkü giyim firması genelde bi görsel bekler şahsen ben de beklerdim ama müşterin beyendiyse güzel...
başarılarının devamını dilerim

fehimuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu firma kendi ürettiği model vs'yi satıyorsa bu tasarımlar olmaz bence.

yok eğer farklı markalardan ürünler varsa ve vurgulanmak istenen satıcı mağazanın ismi ise o zaman güzeller. ama seçmek gerekirse 2 derim...

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Alttaki çalışmayı kullanmanızı tavsiye ederim ama kırmızının baskınlığını biraz daha azaltabilirsiniz.Mesela onu dengeleyen bir renk kullanılabilir.Kolay gelsin.

Arno

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
usta falan gibi bi olay yok ARNO usta nın anlamını biliyormusun o kadar yetişkin misin...?

kardeşim ustanın ne olduğunu iyi bilirim.. ustana ustalık öğretecek kapasiteye sahibim o konuda tasan olmasın... kafana takma.. yanlızca yaptığın tasarımlarda içerik olarak bişeyler ifade etmeye çalışmışsın. ama firma ismi olarak hiç bişe belli deil.. yani kapı no :12 içerde kim oturuyor. :bilinmiyor ?
neyse..

jaNNat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:rofl:
kardeşim ustanın ne olduğunu iyi bilirim.. ustana ustalık öğretecek kapasiteye sahibim o konuda tasan olmasın... kafana takma.. yanlızca yaptığın tasarımlarda içerik olarak bişeyler ifade etmeye çalışmışsın. ama firma ismi olarak hiç bişe belli deil.. yani kapı no :12 içerde kim oturuyor. :bilinmiyor ?
neyse..

çok komik sin yaa....:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::iloveyou::rofl::rofl:

aslında uzatmakistemiyorum ama ustalık öğretecek kapasitedeyim diyorsun ama firma isminin belli olmicanı yani reklam olmaması için belli olmicana kapasiten yetmiyor.....ve önce tasarımlara yorum yazmak için tasarımcı olmak gerekiyor deil mi? ben de senin tasarımcı olduğuna inanmıyorum....:emo1: zaten amaçta içerk olarak belirtmek....müsteride ikisinide beğendi ufak degişiklikler ile.....birisi bu ay ve diğeri gelecek ay sayılarda çıkacak....:emo1:

jaNNat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:) değiştirmistim canım.. sağol

baykal

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kusura bakmayın ama ben bi çalışma emek göremedim klipart braşlar efekler kendi emeğinizi katın ozaman güzeldir
başarılar

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışma güzel olmuş ama resim kullan derim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...