Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dershane için broşür tasarımı

mermaid

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dinodream.com
Bir dershane için A5 boyutunda broşür tasarımı, yorumlarınızı bekliyorum.

18122804ye7.jpg

63820213rs8.jpg

Benzer konular

straus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel bir çalışma olmuş ellerine sağlık absürt birşey göremedim gayet orantılı olmuş. ufak bir tavsiyede bulunmak gerekirse ön kapaktaki çizgiler çok yoğun olmuş direk göze çarpıyor firma biraz geride kalmış gibi.

mermaid

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dinodream.com
güzel bir çalışma olmuş ellerine sağlık absürt birşey göremedim gayet orantılı olmuş. ufak bir tavsiyede bulunmak gerekirse ön kapaktaki çizgiler çok yoğun olmuş direk göze çarpıyor firma biraz geride kalmış gibi.

Çok teşekkür ederim. kapaklar genelde göze çarpsın diye düşünülürya, ona kaptırdım kendimi sanırım:smile:

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
fazla soze gerek yok bence 10 numara olmus ellerine saglık...

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
süper olmuş bence eline sağlık

bigwolfied

🌱Yeni Üye🌱
Renklerin uyumu, düzenleme ve tasarım güzel...
Ancak dikkat edilmesi gereken konulardan biri de kullanılan fotoğraflar. Kullanılan fotoğrafların da estetik yönden çok katkısı var. Fotoğrafları siz çekiyorsanız kadrajlamaya çekim açısına ve kullanılan objektife dikkat etmenizi öneririm. Eğer fotoğrafçıya çektiriyorsanız fotoğrafı nasıl çekeceğini belirtin. Dikkat ederseniz aka sayfada bulunan dershane fotoğrafında perspektif bouzkluğu var kadrajlama yanlış. ve sanırım 50 mm den küçük açıda bir obektifle çekilmiş. Ayrıca iç sayfada ders veren öğretmenlerin fotoğrafları olmamış simetriyi bozmuş...
Bitmaplar dışında başarılı bir çalışma....

mermaid

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dinodream.com
Renklerin uyumu, düzenleme ve tasarım güzel...
Ancak dikkat edilmesi gereken konulardan biri de kullanılan fotoğraflar. Kullanılan fotoğrafların da estetik yönden çok katkısı var. Fotoğrafları siz çekiyorsanız kadrajlamaya çekim açısına ve kullanılan objektife dikkat etmenizi öneririm. Eğer fotoğrafçıya çektiriyorsanız fotoğrafı nasıl çekeceğini belirtin. Dikkat ederseniz aka sayfada bulunan dershane fotoğrafında perspektif bouzkluğu var kadrajlama yanlış. ve sanırım 50 mm den küçük açıda bir obektifle çekilmiş. Ayrıca iç sayfada ders veren öğretmenlerin fotoğrafları olmamış simetriyi bozmuş...
Bitmaplar dışında başarılı bir çalışma....
Yorumun için çok teşekkür ederim :)
Arka sayfadaki dershane fotoğraf değil, 3D çizim. İç kısımdaki öğretmen resimleri çok kötü evet :S öğretmen resimleri daha önce çekilmiş ve ısrarla istediler,kimin çektiğini bilmiyorum ama tasarımı bozduğu kesin. bazen böyle oluyor,mecbur müşterinin istediği.ve başka seçenekte olmayınca kullanmak zorunda kaldım.