Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

rota akademi dershanesi için broşür

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
çalışma hakkında bir kaç açıklama yapayım. çalışmanın rengi kurumsal olduğu için bu renk olup siyah çizgiler katlanma yerini göstermek içindir. A4 çift kırım bir broşür çalışması. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler:)

a4cifkiriminsert1zz0.jpg

a4cifkiriminsert2kz9.jpg

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
orta alanla sağ sol kanat genişlikleri farklımı?

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
tamam kanatlardan içerde kalanın kısa olması normal ama ben resme bakınca kanatları orta alandan daha geniş görüyorum
sanırım bende ki göz yanılması

düzeltme resmi photoshopta inceledim evet
ilk resimde sol kanat orta alandan büyük
kesim payı diycem ama kırımları belirtmişsiniz kesimleride belirtirdiniz diye düşünüyorum

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
tamam kanatlardan içerde kalanın kısa olması normal ama ben resme bakınca kanatları orta alandan daha geniş görüyorum
sanırım bende ki göz yanılması

düzeltme resmi photoshopta inceledim evet
ilk resimde sol kanat orta alandan büyük
kesim payı diycem ama kırımları belirtmişsiniz kesimleride belirtirdiniz diye düşünüyorum

kesim payları içinde çalışmayı direkt freehand'ten export ettim. kesim paylarınıda içinde braktım çıkarmadım. maksadım tasarımı göstermek olduğu için o kadar ince ayrıntıya dikkat etmedim. ama anlaşılan siz pürdikkatsiniz kaçmıyor:D

ilgilendiğin için çok teşekkürler

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
horus'un mesajları hep dikkatimi çekmiştir simetriye özen gösteriyor ve doğrusuda bu zaten ilk bakıldığında göze çarpıyor zaten
kendi eleştrime gelince biraz bloklama sorunu var çalışmanda kırmızı olan buton şeklindeki dikdörtgenlerin rengi kurumsal renklerle uyuşmamış mesela siyah yapabilirdin ön kağak gayet güzel sade olmuş şimdilik bu kadar

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
horus'un mesajları hep dikkatimi çekmiştir simetriye özen gösteriyor ve doğrusuda bu zaten ilk bakıldığında göze çarpıyor zaten
kendi eleştrime gelince biraz bloklama sorunu var çalışmanda kırmızı olan buton şeklindeki dikdörtgenlerin rengi kurumsal renklerle uyuşmamış mesela siyah yapabilirdin ön kağak gayet güzel sade olmuş şimdilik bu kadar

o kırmızı butonların etrafında dikkat ettiysen birde mavi çizgi var. debebi ise ingilizce hocasının dediğine göre kullandıkları ingilizce kaynaklarının firmasını temsil ediyormuş ve ingilizce dilini temsil ediyormuş. bana kalsa onları hiç koymam. yorumun için teşekkürler kardeş

minikcadi1

🌱Yeni Üye🌱
rota

Merhaba ben aranıza yeni katıldım. rota akademi konyadaki mi? siz konyadamısınız. (seruvenist) neyse yorumlara geçeyim. bence çok fazla pembe olmuş o dershanenin renkleri hem açık hem de koyu pembe. koyu pembe dediysem de çingene pembesi değil. biraz mora doğru. eğer iki renkli yaparsanız daha derinliği olan güzel bir broşür olur. ama çok güzel sadece insanın gözünü alacak kadar pembe. koyu renkler de olmalı kısacası. tabi bu onların bileceği bir şey. öyle istedilerse diyecek lafım yok. kadir hoca bilir iyisini.

minikcadi1

🌱Yeni Üye🌱
pardon ya ben msj ların tarihine bakmamışım. bu broşur çoktan olmuştur ve bitmiştir. hatta benim o dershaneye gittiğim zmanlarda olmuş ve ben de kullanmışımdır. :)))))) görmemiş farzedin. maksat tanışmaktı.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
pardon ya ben msj ların tarihine bakmamışım. bu broşur çoktan olmuştur ve bitmiştir. hatta benim o dershaneye gittiğim zmanlarda olmuş ve ben de kullanmışımdır. :)))))) görmemiş farzedin. maksat tanışmaktı.

:D
Evet ilk zamanlar benimde böyle eski zamanlara takıldığım olmuştu
Yalnız bu konu tanışma bölümü değil arkadaşım :tongueout:
Aramıza hoşgeldin :smile:
Lütfen önce forum kurallarını oku ve sonra cafe bölümünde bizimle tanışabilirsin.
Paylaşımlarını bekliyoruz
Saygılar