Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

e-bülten hazırlama

parantez_murat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bir e bülten hazrlamam gerekiyor bunu e-mail olarak atıcaz ancak atachment olarak değil açılınca karşısına çıkmasını istiyoruz resim olayı kolay ancak link biraz kafa karıştırıyor yardımcı olursanız sevinirim

Benzer konular

krtmynkl

🌱Yeni Üye🌱
html formatında maili hazırlarsan direk acılacaktır.

hipopo

🌱Yeni Üye🌱
html olarak hazırlaman gerekiyor hazırladıktan sonra bir web server a aktarman lazım aktardıktan sonra bir tarayıcıda görüntüleyip mail programının içine yapıştır yanlız çalışmanın genişliğinini 600 px geçmemesine dikkat et

enjoyinger

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Html olarak ilk kez bir e-bulten hazırlamak durumundayım. Html olarak şu yönergeleri izleyerek bir belge oluşturuyorum. DW'a bir jpg resim alıp belirli kısmını seçip link yazılması gereken yere linki www.adres.com şeklinde veriyorum Target kısmına _blank vesaire ve sekmelerde hiç değişiklik yapmadan HTML olarak açtığım belgemi aynen kaydediyorum.

Yukarıdaki bilgiye göre herhangi bir internetteki server a yüklemem gerekiyor ama hardiskten görmeye çalıştığımda Dw belgesini seçemiyorum. Ayrıca Html belgesi kopyalanıp yapıştırıldığında mail de sorunsuz gider ve içindeki linkte çalışır mı?

Lütfen yardım. Şimdiden Teşekkürler.

rido5858

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar acil bende yardım istiyorum eğer mümkümse konuya vakıf arkadaş DW la sil baştan işlemi nasıl yapıp nasıl sonuç aşamasına getirdiğimizi anlatırsa çok memnun olsum

şimdiden teşekkürler

gencwebdizayn

🌱Yeni Üye🌱
Basic Newsletter Builder ( kolay e bülten hazırlama )

Merhaba,

Inbox Mailden yeni bir ürün. Newsletter Builder ile tüm ISP’ler de ( gmail, hotmail, tunderbirds, outlook 2003,2007,2010 vb..) sorunsuz görünebilen HTML içerikler hazırlayabilirsiniz.

Newsletter Builder faydaları nelerdir?

1) 0 HTML kodlama hatası sağlar
2) ebülten kurallarına uygun kodlama sayesinde içerik nedeni ile junk ‘a düşme oranlarınızı azaltır.
3) Pratiktir, tasarım düşünmenize gerek kalmaz.
4) Resim ve yazıları herhangi bir web editörü ile ( dreamweaver, frontpage, vb..) kullanarak kolaylıkla değiştirmenize imkan sağlar.
5) 100.000 çeşit farklı tasarım kombinasyonu sağlar.
6) Ücretsizdir.

https://www.inboxmailmarketing.com/newsletter/builder/

Not: Ürün ile ilgili teknik destek verilmemektedir. Tamamen ücretsiz olup HTML kodlama bilgisi olan kişiler tarafından kullanılması gerekmektedir.

nihavend77

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
indirdik dosyayı sonra.. editledik.. sonra nası gidecek bu :/