Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

edius pro3 video eğitim seti

Benzer konular

yhalacoglu

🌱Yeni Üye🌱
edius pro 3 kullanıyoruz. HX-E1 canopus karttan S-video giriş ve s-vide çıkış görüntüsünü monitöre alamıyoruz. lütfen yardım...

dj_mmg

🌱Yeni Üye🌱
ya arkadaslar edius ta goruntunun roteta sını veya transını degistiririz :S acil lutfen

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ya sizi anlayamıyorum ben türkçe edius anlatım dersi hazırladım konu ile ilgili yorum ve istekler varsa yazın dedim sadece 3 kişi yazmış
insanın şevki kırılıyor valla

bunyanlı

🌱Yeni Üye🌱
tşk ederim paylaştığın için ama bunun türkce anlatımı yok mu acaba

rocer79

🌱Yeni Üye🌱
merhaba poyrazhan ben bu eğitim videosunu izleyemedim bir tütlü side kocaelidenmisiniz olmassa bir tanışalım sizinle sizede uygunsa

alpidem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mesaj değiştirilmiştir.

Son düzenleme:

dygbrkc

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım bana acil edius türkçe kullanma kılavuzu lazım yollayabilirmisin lütfennnn

DeeJay-Eray

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar ßana Hani Bu Işıklar Felan Gelip Geçiyo ya videonun içinden yağmur yağıyomuş gibi felan o efektler lazım edius için yardımcı olacak arkadaş varmı

private1

🌱Yeni Üye🌱
nihai video yu nasıl kaydedeceğim ?

Tüm işlemleri tamamladım bir çok belgeseli birleştirdim, ve bunu avi olarak kaydedip flashla öğrencilere göstermem gerekiyor. Ancak avi gösterebiliyorum okuldaki cihazla. En küçük ve net bir video için avi olarak nasıl kayıt yapmam gerekiyor? Print denmi yapacağım ? Export tan mı? Seçeneğim ne olmalı ki en fazla 300-500 mb olması gereken dosya 8-10 gb olmasın . Cevap veren olursa çok teşekkür ederim.

Özbek DOYGUN

♾️Grafik Gurusu♾️
mpeg kayıt yapıp sonra video converterle dönüştürebilirsin görüntü de çok bozulmaz

kemalkas

🌱Yeni Üye🌱
poyrazhan bey türkçe derslerinizin linki nedir acaba. ediusun hız ve özellik olarak 4,5,6 hangisini önerirsiniz

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
poyrazhan bey türkçe derslerinizin linki nedir acaba. ediusun hız ve özellik olarak 4,5,6 hangisini önerirsiniz

linkleri her konunun forumunun son sayfasından geriye doğru gelerek güncel linkleri görebilirsin, ayrıca ben her zaman yenilikten yana olduğumdan son versiyon olan 6 kullanıyorum ama öğrenmek için 5 te ideal bence

TEKTEM

🌱Yeni Üye🌱
POYRAZHAN BEY bu türkçe eğitim seti banada lazım bi zahmet yollasan

renard

🌱Yeni Üye🌱
Poyrazhan eline sağlık videolar çok işime yaradı. Teşekkürler..

Ancak bir ricam olacak tüm videoları bir başlık altında yeniden yükleyip sabitlesen çok güzel olacak...