Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

En son neye güldünüz?

mekan14

Acemi Tasarımcı
buraya en son neye güldüğünüzü yazın ben biraz önce babamın dükkanında beslediği köpek yüzümü yalayınca gülmekten koptum:rofl:

macsabri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Başlığı görünce koptum:)

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Birisi bana çay ısmarlamıştı çok gülmüştüm.

Çünkü ben çay içmem.

mekan14

Acemi Tasarımcı
yanışlık olmuş kusura bakmayın :))

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet konu başlığına güldüm. :)

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dün bütün gün boyunca olmayan bir şeyi aramışlar...
Bugün duyunca çok güldüm.:D:artipuan::D

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bugün haber sitelerinde gezerken hepsinde fake (gerçi gerçeği yok ama) UFO görüntülerine rastladım. Bu görüntüleri görünce "Nasıl oluyorda insanlar buna inanıyor?" diye hep gülerim.

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Kendime güldüm... Yaklaşık 1.5 saat kadar önce...
Köprü geçişinde KGS nasıl kulanılır bilmiyordum. Kart kulanım yerine biraz uzak kaldım. kgs kartının atm kartı gibi bir yere girmesi gerektiğini düşünüyorum. Fakat girecek biryer göremedim. Güneşte vuruyor:( kontağı kapatıp el frenini çekip arabadan inip o daracık yerede illede kartın gireceği yer arıyorum birden dıııtt sesi geldi.... o an anladım kartın girecegi yer yokmuş zaten, okuyormuş:D eyooo oldum.... Arkamda kocaman bir kamyon sağolsun büyük sakinlikle beni bekledi.Belkide deli dedi...Çizgi film gibi oldum yaaa.... birbuçuk saatır gülüyorum. Sizde gülün ama kimseye anlatmayın utanabilrim birazdan:D

Son düzenleme:

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadasın yugioh cizgi filmdeki sahleri gercekci bulmamaasına:D:D:D...bu arada bu arkdasın yası 20 :D::D

Selim Akif

🌱Yeni Üye🌱
orhan pamuk Fatih terime aşırı milliyetci
Fatih terimde Orhan Pamuka yetersiz milliyetci demesine

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
ev arkadaşımın matematiksel hesaplarına:D

şu dersten vizede bu kadar aldım finalde bunu almam lazım fakat diğer derslerden
a dersinden bu kadar b dersinden şukadar alırım sınırda geçerim dedi... koptum... herşeyi varsayım :D

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
Kendime güldüm... Yaklaşık 1.5 saat kadar önce...
Köprü geçişinde KGS nasıl kulanılır bilmiyordum. Kart kulanım yerine biraz uzak kaldım. kgs kartının atm kartı gibi bir yere girmesi gerektiğini düşünüyorum. Fakat girecek biryer göremedim. Güneşte vuruyor:( kontağı kapatıp el frenini çekip arabadan inip o daracık yerede illede kartın gireceği yer arıyorum birden dıııtt sesi geldi.... o an anladım kartın girecegi yer yokmuş zaten, okuyormuş:D eyooo oldum.... Arkamda kocaman bir kamyon sağolsun büyük sakinlikle beni bekledi.Belkide deli dedi...Çizgi film gibi oldum yaaa.... birbuçuk saatır gülüyorum. Sizde gülün ama kimseye anlatmayın utanabilrim birazdan:D

en son bu yazıya güldüm :)

mekan14

Acemi Tasarımcı

şu dersten vizede bu kadar aldım finalde bunu almam lazım fakat diğer derslerden
a dersinden bu kadar b dersinden şukadar alırım sınırda geçerim dedi... koptum... herşeyi varsayım :D

bende buna

graf_hedi

🏅Acemi Tasarımcı🏅

bende buna :D:D:D:D

:party::rofl:

mekan14

Acemi Tasarımcı
sabahleyi uyurken kendi kendime sayıklayışıma

tuba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
uzun zamandır içten güldüğümü hatırlamıyorum

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
kibritcan´isimli üyeden Alıntı
Türkiyeye bu sektörü ben getirdim.Benden iyisini mi bilcekler.Kötü dediysem kötüdür.

:D:D kopardi beni ya :D

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
kibritcan´isimli üyeden Alıntı
Türkiyeye bu sektörü ben getirdim.Benden iyisini mi bilcekler.Kötü dediysem kötüdür.

:D:D kopardi beni ya :D

katılıyorum sana st_anger.bu arkadaş beni de kopardı.ama hem gülmekten, hem de kendine olan aşırı güvenini uygunsuz üslubuyla ve verdiği ters cevaplarla yansıttığı için sinirden.ve sonrada arkadaşın bu iddiasına karşı Volkan Tekin'in yazdığı "Evet ama sanırım siz Çin den getirmişsiniz. Bence biraz daha kaliteyi şeyleri getirseniz. Mesela mesleki ve insan saygısı..?" sözü ile hakikaten krize gülme krizine girdiğimi belirtmek isterim.:rofl:

herkese bol kahkahalı günler diliyorum.:rofl: