Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

En son neye güldünüz?

Ali KASAPOĞLU

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alikasapoglu.com
buşa atılan ayakkabılara güldüm tabi...Adam havada gördüm 42 numaraydı dedi ya..varmı böyle bir şey öldüm öldüm dirildim annenin yaramaz çocuğa attığı terlik gibi...offf off tarihe geçer bu olay..

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Sabah işe doğru yol alıyorum her zamanki gibi...

Yolumun üzerindeki dükkânlardan birinde görevli kardeşim beni daha uzaktan görünce:

— Ne oldu, sana? :surprised: dedi.
— Ne olmuş, dedim.
— Bir aydır görünmüyorsun, dedi.
— E, ne olmuş ki? dedim.
— Bir şey mi oldu, dedi.
— Bir şey olmadı :worried: dedim.
— Nerelerdesin sen? Sabahları görünmüyorsun, dedi.
— :rofl: Öbür yolu kullanıyordum, özledin mi? :bigsmile: dedim.
— Bu yoldan git, öbür yoldan gitme :D dedi.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ofiste yemek sırası bendeydi bugün.
Az önce soğanları karıştırırken aklıma küçüklüğüm geldi. ( annem soğanları karıştırırken ne yapıyorsun diye sorduğumda aldığım cevap: soğanları öldürüyorum oluyordu. Sonra başlardım ağlamaya benim annem katil diye.:D:D:D:D)
başladım kahkaha atmaya ofistekinlerede anlatınca hep bilikte bir gülme olayına girdik

güliseeen

🌱Yeni Üye🌱
bir saat önce sonra 5 dk önce sonra 3 dk önce hatta 1 sn önce.çünkü zaten sürekli gülüyorum.aglanilacak seylere bile.çünkü birkaç senedir aglamiyorum.

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Şimdi arkadaşımın biriyle turistlerin fazla bulunduğu yolda yürüyoruz.
Derken zeki arkadaşım yürüdüğümüz mekana bakarak:
- Buralarda gezerken kendimi yabancı bir ülkede hissediyorum dedi.
Ben de yapma ya dedim, şu beş adım önümüzde yürüyen adamlara bak bakalım, yine öyle hissedecekmisin? dedim :rolleyes:
- Haklısın artık öyle hissetmiyorum dedi :lol:

İşin enteresan tarafı dediğim lafı önümüzdeki adamlar duyup anında dönüp bize şööööyle bir baktılar. Ve durdular.
Tabi biz farklı bir şeyler konuşmaya devam ederek ve duran adamların yanından sıyırıp geçerek yolumuza devam ettik, güya umursamayaraktan ama üç buçuk attık biraz :p

Biraz uzaklaşınca arkadaşım neden böyle şeyler söylüyorsun arkadaşım demez mi :blush:
Ya benim böyle şeyler söylememe neden olan senin ilginç şeyler hissetmen dedim :giggle:

Güldük baya bi...

acababunebababe

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gecenlerde cocukken en sevdigim cizgi film karakteri olan "kaptan magara adami" ni gordum bi yerde,dur bakayim eksi sozlukte ne yazmislar dedim hakkinda ve soyle bi espiriyle karsilasip kendimi tutamadim ve bastim kahkahayi:)

"Ben kaptan magara adami, cikarin beni bu kaptan" :dance:

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
bu sabah saat 6 suları mışıl mışıl uyuyorum geç yatmısım aksamdan her saniyenin önemi var benim için :D
ve mesaj gelir tek göz açık bakarım ve oda ne ya benim canım sıkılıyor hadi kalk :)))))))))) sonra bu mesajı okuyunca dier gözümdü açıldı :D ama geri uyumusum bu seferde malum arkadasım canım benim :D arıyor kuzeniminde tel sesine gıcıklığı var uyurken...
ve telefonun calmasıyla bana öyle birsey söylediki uyurken... gülmekten gözümden yas geldi :D onun üstüne bu arayan arkadasta hani gecenin 3 ünde bile olsa ara diyordun demezmi :D aradım açımıosun dedi doğru aslında güldüm ama acı bi gülümseme oldu bu:D Ama ben gece demisim bu sabah arıyor :D

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
şekerim kim bu munasebetsiz arkadaşın :D

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Ayşegül die dünya tatlısı birisi :D:D:D:D umarım sabah yürüse gidel kalk die gelmez yarın :D

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
valla düşünmüo değildir hatta bu sabah mesela kapıya dayanmadığına dua et bence yoksa kuzen pılını pırtını senle birlikte camdan atardı:D

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Benim için birbirlerini itekleyen "bırak bırak ben vericem" diyerek itekleme içine giren kızlara :D:D:D:D

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Fear Factor Extreme seyrediyorum annecikle :D

Ordaki anne zorlu bir etapta yarışıyor.
Tabut gibi bir şeye girip bazı hayvancıklarla iletişimde bulunması gerekiyor :D

Anneme dönüp, anne sen de yapabilir misin bunu dedim :bigsmile:
Ben oraya girmem bile dedi normal olarak :D

Ama cevap verirken, sanki hemen ordaymış gibi korkarak cevap vermesi, gülerken nerdeyse boğulmama sebep oluyordu :bigsmile: