Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

export html

BATMANCU

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar flashta herhangi bir animasyonu html olarak exportladığım zaman sağdan , soldan , üstten , alttan belirli bir mesafe kalıyor. Bunu nasıl ekrana sıfırlayabilirim.

Benzer konular

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eğer html kodları arasında boşluğu diyorsan eğer

<body topmargin="0" leftmargin="0" rightmargin="0" bottommargin="0"> kodunu yaz

swfde diyorsan eğer sayfa boyutuna animasyonu nu tam oturtmalısın..

BATMANCU

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sağol çok dikkatsiz davrandım bu konuda , ben bu sorunu flashda çözüleceğini sanıyordum ama dediğin gibi html kodlarla oynayarak olması gerekiyordu tşk. ederim.

Aslında bi sorum daha olacak eğer yardım edersiniz çok mutlu olucam. örn. bir deneme.swf var diyelim swf yi açtıktan sonra köşelerinden küçülttüğümüz yada büyülttüğümüz zaman swf nin içeriğinin boyutu sayfaya göre büyür yada küçülür. Ben bunu deneme.html de hangi kodu yazarak yapabilirim. Umarım anlatabilmişimdir.

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
html kodları arasında da flashın boyutunu width="100%" height="100%" olarak ayarla. Extract fit olarak ayarlarsanda 1/1 olarak bölmez ekran boyutu neyse sıfıra sıfır olarak flashı tarayıcına sığfırır..

BATMANCU

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dediğin oldu çok tşk. ederim umarım bir gün bende sana yardımcı olabilirim.

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dediğin oldu çok tşk. ederim umarım bir gün bende sana yardımcı olabilirim.

Valla bu zamana kadar beni şaşırtan çok öğrencim oldu. İnş bigün sende beni şaşırtırsın bende bunu isterim;) Ne kadar flash o kadar eğlence.. Sürekli yenilikliri öğrenmelisin..