Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Film Festivali Afişi

High_Fidelity

🌱Yeni Üye🌱
grafikerlik kursu alıyorum.hocam afiş ödev verdi. bende böyle bişey yaptım..
eksilerimi ve artılarımı söylemenizi bekliyorum sizlerden tşşkr ederim.
ilk eleştirimi kendim yapayım resmi buraya atınca fark ettim
ipek yolu film festivali satırı drop shadow efekti yüzünden arkaplanla karışıyor o ok
sizler neler diyeceksiniz bakalım..

paintbucketcopyej6.jpg

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Sol taraftaki yazılar sola çok yakın tutulmuş ve ayrıca font seçimi yanlış gibime geldi daha değişik daha orjinal fontlar kullansanız daha hoş olucak ayrıca fontların renkleride arka planla pek bir bağdaşıyor. Baskı sonrasını düşünecek olursak bu afişin hüsrana uğrayabilirsiniz. Gelelim tipografiye konu hakkında bir bilgi yada herhangi bir tipografik misrayada rastlanmıyor. Biraz daha çalışmanızı tavsiye ederim.. Söylediklerimide yanlış anlamayınız...

Saygılarımla.

rahmet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
alan fazla boş mu kalmış:)) birazdaha farklı efeklerle doldurabiirsin ...eline sağlık..

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
örnek olması bakımından linkteki film festivali afişlerine bi göz atın bence:)

baskici46

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
zemin rengi ile yazıların rengi birnirine çok yakın ve ayrıca yazı karakteri daha okunması kolay karakter seçilebilirdi.tarihin film şeridinin üzerine yerine sağ alt köşe veya en üstteki yazıların altına yapılabilirdi.yinede başlangıç için fena değil.eline sağlık

High_Fidelity

🌱Yeni Üye🌱
bi kaç değişiklik yaptım..

2151734781_ef9a8a46bb.jpg

Son düzenleme:

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
ikinci daha hoş duruyor fakat yazılardaki renk, font ve efektlerde sorun var, ellerine sağlık

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tipografisi çok uyumsuz bence ama konsept güzel 2.si ama :) kolay gelsin

SAMSUNLU55

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel çalışma
tarihi film şeridinin içine simetrik olarak yerleştirebilirsin
tebrikler

superbiolay

🌱Yeni Üye🌱
merhaba, bence yazının kontorunu yapacagina yazi stili degismeli, yani ipek yolu, daha mistik vearabic hava tasiyor bana gore, bunun icin yazi seklin arapcada nasil yazi sekilleri harfler uzun ise senin de harflerin fontun ona gore ayarlanmali, ayni zmanda ucretsiz kelimesi,sadece ucretsiz olan yani daha buyuk yazmalisin, cunku bircok kisinin daha fazla dikktini cekecektir ucretsiz yazisi, deve figuru cok hosuma gitti, bu figurude buyutursen daha iyi olr.

missm

🌱Yeni Üye🌱
bence fikir güzel negatif alanı fazla bırakman iyi ama denge kuramamışsın.renkler ve font uygun deel uğraşmışsın güzel olmş tebrikler

ѕωєєтιѕн

🌱Yeni Üye🌱
Fikir çok guzel espriyi guzel yansıtmışsınız. Yalnız görsel öğeyi ßiraz daha bakınca göze carpıcak şekilde buyutseniz daha hoş olur.