Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Firma Logosu, 3 Site Logosu ve Kurumsal Kimlik Çalışması - Türkiye Geneli

ahmetabi

🌱Yeni Üye🌱
İlan sonuçlanmıştır.

Firma Logosu, 3 Site Logosu ve Kurumsal Kimlik Çalışması

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Acil olarak karar verilecek bir çalışmadır!

Firma Logosu tasarımı + 3 online site markası tasarımı + Firma kurumsal kimlik çalışması olacak şekilde bir çalışma yapılacaktır.

Firma ismi "HEDEF" Bilişim Çözümleri'dir. "HEDEF" kelimesinin ana unsur olacağı bir firma logosu tasarımı yapılacaktır.

Bununla birlikte online satış ve sergileme yapılacak 3 adet alan adı için alan adlarının ön planda olacağı logolar yapılacaktır. Site adresleri şunlardır:

sunucumarket.com (Sunucu Market)
teknohurda.com (Tekno Hurda)
isistasyonlari.net (İş İstasyonları)

Ayrıca firma için kurumsal kimlik çalışması yapılacaktır;
- Kartvizit
- Antetli Kağıt
- Penceresiz Zarf

Tüm bu çalışmalar için tekliflerinizi bekliyorum. Tekliflerinizi lütfen tüm çalışma için tekli olarak veriniz. Ayrıca aşağıda vermiş olduğum mail adresinden verirseniz, daha hızlı dönüş yapabilirim. Tekliflerinizle referanslarınızı paylaşmanız önemlidir.

Belirtmek istiyorum, ana odak noktası firma logo tasarımıdır. Diğer siteler için yapılacak logo tasarımları site adresi unsurlu olacaktır.

İyi çalışmalar dilerim.

E-posta: murat@terzioglu.net

Telefon: 0530 541 56 98

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.