Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

First Shoes Logo

Benzer konular

gulis1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
müşteriye sunulan logolar arasından müşterinin seçtikleri, en sonuncu logo onaylandı ve mağzaya uygulandı

onerim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet 4. yani onaylanan güzel.Ama mimari bir firma havası var.emeğin sağlık...

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
neden sadece font kullanıldı ki
bana kalırsa müşteriye sınırlı seçenek sunulmuş

grafikeriso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1. ve 4. çalışmalar güzel olmus tebrikler.

gulis1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
neden sadece font kullanıldı ki
bana kalırsa müşteriye sınırlı seçenek sunulmuş

logo tasarlarken firmanın ne iş yaptığı bana göre çok önemli...çok fazla efekt kullanmıyorum...müşteriye sunulanlar arasından müşterinin beğendikleri bunlar.logonun kullanılacağı yerlerde önemli..hazırlanan bu logo tabelalada, mağza içinde girişteki karşılama masasının önüne muhtelif yerlere pleksiden hazırlanıp konuldu.

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
logo tasarlarken firmanın ne iş yaptığı bana göre çok önemli...çok fazla efekt kullanmıyorum...müşteriye sunulanlar arasından müşterinin beğendikleri bunlar.logonun kullanılacağı yerlerde önemli..hazırlanan bu logo tabelalada, mağza içinde girişteki karşılama masasının önüne muhtelif yerlere pleksiden hazırlanıp konuldu.

arkadaşa kesinlikle katılıyorum ...ewet firmanın ne iş yaptıgı çok önemli ona göre daha güzel ve orjinal bir tasarım yapabilirdin.ama müşteri begenmiş ve seçmiş se hata uygulanmışsa bize artık bişi düşmez emegine saglık...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
saygı duyup emeğine saplık demekten başka bişey bıraklımamış...

ByELİTE

🌟Usta Tasarımcı🌟
4. Güsel Olmuş Ben Beğendim..

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Ayakkabıyla uğraşan bi firma vb yer için alakasız bi logo seçilmiş, 1 logo biraz daha uyqun qibi qeldi ama madem seçilmiş bi kere yapıcak bişi yok, müşteri ne derse haklıdır :)

gülümse_61

🏅Acemi Tasarımcı🏅
biçok yorumda aynı şey var bende katılıyorum söylenenlere sadece tebrik ediyorum:)

uhu

🌱Yeni Üye🌱
Kusura bakmayın ama olumsuz eleştiri alan bir çalışma neden uygulanmış oluyor? Madem uygulanmış neden fikir alınıyor? Ben anlamış degilim. Benim çalıştıgım plexiglass cı plex ten heykel bile yapabilir. Bu gibi şeyler (uygulama zorlugu) sizi sınırlandırmamalı sadece çalıştıgınız işletmeyi degiştirmeniz yeterli olacaktır. Saygılarımla.

gulis1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
uygulamayı kısıtlayan pleksicimizin yada firmamızın eksikliğinden değil..müşterinin bütçesinden kaynaklı arkadaşım...senin tanıdığın pleksiden heykel yapan pleksici arkadaşın fiyatları diğerlerinden daha aşağıda ve sorunsuz iş çıkartıyosa özelden bilgilerini rica ebebilirmiyim sakıncası yoksa...

almy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hiçbiri olmamış. yeni çalışmalar yap

estera

🌱Yeni Üye🌱

Gulis Ya aklıma takılda ,o alt metine yazdığın yazıda ne demek istedin .çok güzel bir yazı da :(:surprised::swear: