Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

First&Soft Islak Mendil Etiketi

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
babyns1.jpg

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel olmus ellerine sağlık ama o bebise taktıgın arka kanatta bir sorun var gibi :)

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
renkler hoş olmuş ellerinize sağlık sade ve güzel bir çalışma.. bu arada kullandığıınız bebek bugün ünlü oldu :) biraz öncede bir hastane afiş çalışmasında gördüm. Birşey daha çalışmanızın linkini

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkürler:)

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
efsunlu kız öncelikle tşk. söylemeyi unuttum o kanatlar yelek, bebeğe giydirip çekim yapmışlar gözü bozan bi çekim hatasıdır belkide... :)
sağolun yorumlar için.

Bekkaya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gayet güzel olmuş eline sağlık

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok hoş olmuş gerçekten şirin duruyo ama sadece bebekler mi kullana biliyor:D

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
müşteri bebek kullanın deyince en cici bebeği bulmaya çalıştım.Bu kadar şirin ve masum bebişi gören kullanmak ister sanırım:)

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
müşteri bebek kullanın deyince en cici bebeği bulmaya çalıştım.Bu kadar şirin ve masum bebişi gören kullanmak ister sanırım:)

sanırım:D ama gerçekten alıcının ilgisini çekecek bir tasarım olmuş tebrik ederim

ZaMaRKoS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bebenin kanatları tavuk kanadı gibi olmus sanki :D

ezqi

🌱Yeni Üye🌱
bebeği bıraktım kanat dekupesini net göremiyorum. süper ekonomik yazısını fazla kıvrımlı buldum, sanki etiketiyle aynı kıvrıma sahip olsa daha hoş duracak...

güls87

🌱Yeni Üye🌱
Bencede çok cici duruyor. Güzel bir çalışma tebrik ederim.

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
adaş yine güzel bir iş çıkartmışsın tebrikler. ilk gördüğüm yerde bu ıslak mendili alıcam:)
başarıların devamı dileğiyle...

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fikirler ve yorumlar için sağolun arkadaşlar :)

deiem29

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence kanatlar olmamış birde bebek resmi kullanmışsın taam bebek mendili galiba ama bence bir yere bebekler için yazsan olabilir eger herkez içinse neden bebek kullanmayı tercih ettin
Sonra sıradan olmuş piyasadaki bircok mendil firması hep bebek resmi kullanıyo daha değişik bir yaklaşım yapabilirsin
bence sacma gelicek ama bi anlayış vardır mesela kalem diince kalemi hemen yazı yazmayla anlatmak degil kalemi alakasız bir şeyle anlatmak daha dikkat ceker insanları etkiler bilmem anlatabildim mi üstad yinede başarıların devamı dileğiyle iiiyii çalışmalar
umarım beni yanlış anlamaz kızmazsın eger yanlış anlıyorsan şimdiden özür dilerim ama bir insanın bence yanlışlarını sölemek ona en iiiyi yapılmış bir iiyiliktir.

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kesinlikle yanlış anlamıyorum fikir ve yorumların için tşk.neden bebek kullandığımı daha önce açıklamıştım.yorumları okuman yeterli:)Ve ben bi etiket sektöründe çalışıyorum, müşteri talebi genelde etrafındaki çalışmaların çok dışına taşmayı göze alamıyor benzeri yada farklı ama göz önündekilerden çok farklı bir tasarımı beğenseler bile müşteri alışılmış olana yönelir diye istemiyorlar.aktarmak istedim.

DareDeviLL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok Güzel Bi Çalışma Olmuş
Devamını Bekliyoruz

ZaMaRKoS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ya bişi dicem Bebe yerine Yaşlı bi teyze kullansan :) bu benim görüsüm tabe