Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

First&Soft Islak Mendil Etiketi

deiem29

🏅Acemi Tasarımcı🏅
anlıyorum bende acıkcası biraz onun sıkıntısındayım bazılarına bunu kabullendirdim ve gayet başarılı sonuçlarda verdi ama tabi olay dediğin gibi benzer firmalarla yarışmak oldugundan aynı tür tasarımlar istiyolar ama bunu isteyenler basit firmalardır ben bunu müşterime acıklayıp biraz da ikna kabiliyetimi kullanarak farklı tasarımlar yapıyorum. ve başarılıda oluyor. ben yinede anlayışın için teşk eder başarılarının devamını dilerim

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
maalesef herşey için çok geç 50.000 adet piyasaya sürüldü ama bize fikrince tasarım yapıp sunarsan fikir ve yorumlarımızı paylaşırız.:)tşk.

deiem29

🏅Acemi Tasarımcı🏅
anladım ok ben ugraşıp size göndermeye calışıcagım ilk fırsatta şuan malum askerlik burda da grafikerim ama işler yogun yinede sana en kısa zamanda bir calışma sunucam hatta bugünden calışmaya başlıcam.

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
deiem29 sana değildi zamarkos adlı üye arkadaşa :)okk yanlış olmasını istemem

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Siz bu işi biliyorsunuz :) Teşekkür ederim. Elinize sağlık.

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
nucat benim hoşuma gitti ama gözüm çalışmayada çok alıştı bunun etkisi varmı bilemiyorum.Vaktim olur ise fotoğrafını çekip aktarmaya çalışırım.

ZaMaRKoS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
maalesef herşey için çok geç 50.000 adet piyasaya sürüldü ama bize fikrince tasarım yapıp sunarsan fikir ve yorumlarımızı paylaşırız.:)tşk.

Guapa bende isterdim bisiler yapım göndermeyi anca şu aralar dergi ve gazete tasarımı ile ilgileniyorum bide arada bi wep ama bos vaktimte sana güzel bisiler göndereceğime inanıyorum.... Çalışmalarında başarılar dilerim... Kolay gelsin :rofl:

Engin BÜTÜN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ruzgarajans.com
Bence kanatlar olmamış birde bebek resmi kullanmışsın taam bebek mendili galiba ama bence bir yere bebekler için yazsan olabilir eger herkez içinse neden bebek kullanmayı tercih ettin
Sonra sıradan olmuş piyasadaki bircok mendil firması hep bebek resmi kullanıyo daha değişik bir yaklaşım yapabilirsin
bence sacma gelicek ama bi anlayış vardır mesela kalem diince kalemi hemen yazı yazmayla anlatmak degil kalemi alakasız bir şeyle anlatmak daha dikkat ceker insanları etkiler bilmem anlatabildim mi üstad yinede başarıların devamı dileğiyle iiiyii çalışmalar
umarım beni yanlış anlamaz kızmazsın eger yanlış anlıyorsan şimdiden özür dilerim ama bir insanın bence yanlışlarını sölemek ona en iiiyi yapılmış bir iiyiliktir.

Öncelikle arkadaşın çalışması amacına uygun olmuş sade ve göze gelen renkler var (dejem29) kesinlikle yorumuna katılıyorum format sıradan ama bahsettiğin şekilde bir çalışma yapmak bazen müşteriye saçma geliyor ve sıradan vitrin ürünü istiyor tecrübeleri yaşanmıştır ama sana katılıyorum.
tekrar eline sağlık..