Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

foto galerisi yardım ederseniz sevinirim.

graphicofdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar merhaba. ben ilk etapta sizden bu yardımı talep etmicektim. flasha yeni başladım henüz. biraz ilerleme kaydettim. foto galerisinde başka sitelere girdim. swf decompiler ile flaya çevirdim. daha önce bi çok uzman arkadaşın tavsiyesini okudum. hazırcılıktan çok kendim yapmaya çalşıtım..
bu işi bilen bi kaç arkadaştan bana foto galesinin fla olarak gönderebilirmi. yani işin mantığını öğrenmek istiyorum ..
şimdiden teşekkür ettim.

BY_P@RDİ

🌱Yeni Üye🌱
flahs programının ıcınde olmasılazım programı ıyıce kurcala olması lazım resım galerısı

graphicofdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeşim şu olay var. ben aynı sayfa içerisinde bi movie clip çağırmak istiyorum. Atıyorum mesela bu movie clipte 6 layersdan oluşsun ve baya hareketli bi şey. Bunu tabi resim galeresi olarak düşünyorum.. Buton haline dönüştürdüğüm imajı tıkladığımda bu movie clipin gelmesini istiyorum. tabi şöyle düşün altta 6 adet imaj (buton halinde) her birine tıkladığımda üst tarafta movie clip şeklinde gelmesini istiyorum..Bunu aynı sahnede yaptığımı düşünürsek bu movie clipleri nasıl çağırcam. eğer ben bu movie clipleri farklı sahnelerde yapıyorsam nasıl çağırcam? kaç gündür kafayı yicem...Yardımcı olursan sevinirm kardeşim..

graphicofdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ha bi de kardeşim müsait olduğunda linke tıklarsan sevinirim. foto galerisi için maskle bi animasyon yapmaya çalıştım. Yavaş yavaş masklerdan çiçeği meydana getirdim..
Birader şimdiden teşekkürler ilgilendiğin için...
RapidShare: Easy Filehosting

BY_P@RDİ

🌱Yeni Üye🌱
arkadasım Flash Document ve Flash Movie zipleyıp gonder bakalım

BY_P@RDİ

🌱Yeni Üye🌱
kardes olmuyor sen tekrardan zıple at ındırdım acmadı