Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fotograf sitesi için logo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By_AbbA

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar yeni açmayı düşündüğüm fotograf sitesi için logo tasarlamak istiyorum.
Amblem kısmı tamam.
Örnegi aşagıda görebilirsiniz. Yorum ve eleştirilerinizi eksik etmezseniz memnun olurum.

Birde logo lazım bu amblem le uyumlu bir logo fikri sunarsanız memnun olurum.
Sitenin amacı fotokritik gibi fotograf ansiklopedisi olacak. Bu amaç dogrultusunda birde logo düşünüyorum. yardımı dokunan arkadaşalara şimdiden teşekkürler...
Selamlar.

fotolopedilogo.jpg

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Grafik tasarım işleri için fiyat teklifi:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
  • Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
  • Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
  • Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
  • Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...