Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fotoğrafçı / Grafiker aranıyor | Bayrampaşa - İstanbul

A34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.printedbagsturkey.com

Fotoğrafçı / Grafiker aranıyor | Bayrampaşa

Program/Seviye:
Adobe Illustrator
Photoshop
Corel Draw
vs. ??

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Uluslarası çalışan ajansımız için en az 2 yıl deneyimli grafiker / fotoğrafçı aranıyor.

Ürün çekim/ katalog/ karton çanta/ Tela çanta/ Oto Kokusu/ Islak mendil/ Kalem/ Promosyon ürünleri vs. vs.

İlgilenen arkadaşlar: CV + portfolyo 'nuzu mail atmanızı rica ediyorum, 24 saat içinde olumlu veya olumsuz dönüş yaparız.

E-posta: murat@a34ajans.com

Telefon: 0532 500 34 95

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

occw

🌱Yeni Üye🌱
meslek ahlakı sıfır olan bir arkadaştır kendisi a34 murat. ilana başvuracaklar dikkat etsin hiçbir gerekçe göstermeden işine son verilebilir ve öyle 1-2 hafta önceden de söylemezki dımdızlak ortada kalasınız.

Son düzenleme:

A34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.printedbagsturkey.com
Merhaba Ömer, hiç kimsenin işine gerekçe gösterilmeden son verilmez. Meslek ahlakı sıfır olan arkadaşlar düşünsün bakalım neden birden işine son verildi. Yoksa ben manyakmıyım eleman ihtiyacım varken birini çıkarıyım. Murat.

mehmetopal

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.grafark.com
iş yeri bilgisayarından mail adresime baktım diye "benim pc mde iş yapıyorsun" diye hiç haber vermeden işten atmak iş ahlakı oluyor değil mi? Senin işin bitsin diye eve senin işini götürdüğümde niye laf etmiyorsun da sadece mail kontrolü yaptığımda laf ettin, işten çıkardın haber vermeden.

occw

🌱Yeni Üye🌱
evet murat bey, ömer. Size söz verdim sizinle işe başlıyacağım diye, sizden o zaman 1000 TL fazla (abarmıyorum) maaş teklif eden ajansa gitmedim. çünkü bize böyle öğretmedi büyüklerimiz. kimseyi mağdur etmemeye programladılar bizi. laf ağızdan bir kere çıkar dedik ve belkide bambaşka kapılar açıcak olan işi reddettik. karşılığı ne oldu? zart diye işime son verdiniz. yahu bari bir hafta süre tanıyın yeni iş bulana kadar dedim, siz nasıl karşılık verdiniz sizde biliyosunuz, yazmaya gerek yok. neredeyse 20 sene oldu grafik tasarımcı-art direktör olarak çalışıyorum. çok değişik insanlarla çalıştım. aynı muameleyi bir yerde daha gördüm ve artık başkalarının yanında çalışmaya tövbe ettim. şu anda artık kendi butik ajansımda kurdum ve artık kafam rahat. Allah razı olsun bana böyle bir faydanız oldu. yinede Allah yolunuzu açık etsin.