Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freehand Kaliteli Bir Şekilde JPEG kaydetme !

Hakan D.

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Freehanda yaptığım en basit çalışmada bile exporttan jpeg olarak kaydedince kalitesiz görünüyor nasıl kaliteli bir şekilde çıkartırız dpi denilen dalgasıda heryerde yazdığı gibi 300 yapıyorum export menüsünde ama aynı şey...
Yardım lütfen

Benzer konular

wolky66

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şöyle yap. çalıştığın işi grupla ve sayfanın 3 4 katı kadar büyüt ve sonra export yap jpeg olarak. ama çalışmanı sayfanın 3 - 4 katı kadar büyüt. ozmn kaliteli gözükür.

Hakan D.

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet öyle oldu teşekkür ederim.

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar export da freehand çok zor bi program.ben çok zorlanıyorum.büyütüncede export zamanı uzuyo.haksızmıyım?teşekkürler...

sentelay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalışmayı büyütsenizde jpeg kaliteli olmayacaktır o yüzden freehandden jpeg almak istediğimizde öncelikle pdf veya eps olarak exportlayıp sonra photoshop veya diğer proglamlardan istediğimiz kalitede jpeg alabiliriz. maalesef böyle...

gra-pixel

🌱Yeni Üye🌱
kesinlikle fre. den jpeg export etmenin en mantıklı ve verimli yolu önce pdf olarak kaydedip ardından pshp'ta jpeg'e çevirmek. ama illa direk fh'den yapıcam derseniz, dpi'yı 300 yaptıktan sonra birde jpeg'in setup ayarlarında more sekmesindeki değeri 100 yapıp kutucugu çekleyin..