Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

gazete ve dergi tasarımı + mizanpaj

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrah2025

🌱Yeni Üye🌱
slm... adım emrah kızıltaş... yaklaşık olarak 5 yıldır yerel gazete ve dergi tasarımı + mizanpaj işi üzerine çalışıyorum... çalıştığım süre içinde iki ayrı günlük gazeteden birinin tamamen hazırlanıp basıma hazır hale getirilmesi diğerininde kontrol ve düzenleme işlerini yaptım... kurumlar ve özel kuruluşlar için broşür el ilanı kartvizit vs.. tasarladım ve duyuru hüküm ve özellikle resmi ilanların taranıp düzenlenmesi yazı puntolarının düzenlenmesi ve gazeteye yerleştirilmeside dahil yerel gazete ve dergiler ile ilgili kalıpları kesmek te dahil her işi yaptım... bana döküman ve ölçüler verilmesi halinde kapak ve logolar dahil sıfırdan bir gazete veya dergi yapabilirim - yaptım... yaklaşık olarak 4-5 aydır işsizim piyasaya ayak uydurmak ve gerekirse yeni birşeylerde öğrenmek için gelecek hiçbir teklifi boş çevirmeyeceğim... bir deneme süresi içinde bile olsa tekliflerinizi bekliyorum... öğrenmeyi seven ve asla pes etmeyen bir insanım mesai ve yoğunlukla ilgili bir sorunum yoktur... bekarım... iş temposunu engelleyecek bir bağım veya kusurum yoktur... iletişim *********

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

beneren544

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cv yollarsanız degerlendirelim
Not: corel ve photoshop bılgınızı ve talep ettıgınız ucretı yazmayı unutmayın..
iyi çalışmalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...