Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gazeteyi baskı aşamasına kadar hazırlayan Grafiker

aycaozden54

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.nlgtasarim.com
Arkadaşlar Freelance olarak ulusal yayın yapan bir gazeteyi baskı aşamasına kadar hazırlayabilen çalışma arkadaşı arıyoruz.Özel mesajdan sayfa başı bedel teklifi vermenizi istiyorum.Detaylar teklifi uygun görülen arkadaşlara verilecektir.İşin aciliyeti vardır bu sebeple mesajlarınızı bekliyorum

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— Neresi ????

aycaozden54

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.nlgtasarim.com
Webmaster & Grafiker

Sakaryada Yaşıyorum. Yeterli düzeyde Photoshop,Corel,Fireworks,Dreamweaver(asp,html,css) kullanıyorum.Programcılık çıkışlıyım.
Site referanslarım mevcut Sakaryada freelance işlerim devam etmektedir.Matbaa ve ajans deneyimim var.Freelance web yada grafi işlerinize talibim. İlgilenenler özel mesaj olarak ulaşabilirler iletişim adreslerini verebilirim.

graphics4web

🌱Yeni Üye🌱
bir kaç işim var.
ilgilenirseniz detaylarını göndereyim.
web+grafik.

aycaozden54

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.nlgtasarim.com
Grafiker-Webmaster

Yazılım ve tasarım alanında online olarak destek verebilirim.
Matbaa işleri, Web Tasarım ,ASP programlama ve alternatif reklam çözümleri konusnda yardımcı olurum. PM ile iletişime geçtiğiniz taktirde referans işleri ve yürütmekte oldugum projeleri detaylı olarak bildireceğim.