Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Genç Karadeniz Derneği için yaptığım konser afişi

elzem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Benimde üniversite sorumlusu olduğum Genç Karadeniz Derneği için yaptığım konser afişi...

gekadxj4.jpg

Skylight

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel bir afiş olmuş emeğine sağlık

setbyadvisory

🌱Yeni Üye🌱
sağ üstteki "yılbaşında hayde horona" yazısındaki gölge çok göz tırmalıyor. bence kaldır.

nagehanozbay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir trabzonlu olarak beğendim.sade ama güzel bir tasarım olmuş. eline sağlık. ama "yılbaşında hayde horona" yazısındaki gölge gerçekten göz tırmalıyor.

elzem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sağ üstteki "yılbaşında hayde horona" yazısındaki gölge çok göz tırmalıyor. bence kaldır.
Artık çok geç, basıldı :) ama asıl istediğim o başlığı okutmaktı,zaten uzaktan gören Ayhan Alptekin'in gölgesini farkediyor biraz yaklaşınca başlığı da okumasını sağlamaya çalıştım olmadı galiba.benim sizden ricam ; başlıkta patlayıcılığı nasıl elde edebilirim, bu konuda önerebileceğiniz bir brush veya plug in varmı ya da renklerle nasıl oynanabilir?

dennisco

🏅Acemi Tasarımcı🏅
genel anlamda yazılarda bi sorun var gibi geldi bana.fazla tırnaklı harf kullanmısın sanırım.

tuba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel çalışma eline sağlık fakat gölge kalkarsa daha iyi olur

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
gerekeni sölemişler arkadaşlar fakat dedikleri gibi hem strok hemde drop vermen göz tırmalayıcı olmuş belkide monitorden ama bbaskıda nasıl onu bilemiyorum

burakonder

🌱Yeni Üye🌱
merhaba... afiş iyi ama şu dikkatimi çekti.. hayde horona deniyor ama ortada horon yok:)

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Valla ne söleyim fevkalade nin fevkinde sade ve hoş birde anlamı var.bazı graifk-tasarımcı arkadaşlar ne yapar koyar bi kaç konser görüntüsü konuk sanatçıların resimleri tamam oldu al sana bir konser afişi.Valla tebrik ederim

elzem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet aslında bunu bir de kırmızı yazı beyaz stroke ile
denemiştim ama arkadaşların tavsiyesi üzerine
bu şekilde yaptım:) sanıyorum su an 'cmyk' formatında
göz yormasında onun da etkisi olabilir,çıktısında pek de göz tırmalamıyor.dijital hali farklı gözüküyor,horonu bilerek kullanmadım
çünkü herkes aynı şeyi yansıtıyor diye düşündüm,Bu arada gölge Ayhan ALPTEKİN'in konserinde çekilmiş bir resimden alındı.

İzmirdeki üyelerimizi gecemize bekleriz...

AkEsinti

🌱Yeni Üye🌱
Ellerine dağlık harika olmuş gölgede ayhan alptekin in gölgesi bravo

efeteke

🌱Yeni Üye🌱
GÜzel

benim ilk mesajım bu arkadasa nasipmis bir grafiker ve karadenizde yasamis biri olarak bundan sonraki resim afisinde Kemence konmasi zannadersem daha bir güzel ve özlü olur bu resim icin demiyorum bundan sonraki herhangi bir festivalde kullancagin resmin kemenceli olmasi icin tasarim ise güzel ve gözü yormayan bir tasarim tebrikler

spagat

🌱Yeni Üye🌱
Kullandığın yazı karakterleri ve kullanış biçimleri ile ilgili ciddi problemler var. Tipografi ile ilgili kendini geliştirmeni tavsiye ederim. :(