Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grafikerim ve istanbulda iş arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

graficator

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba ben engin istanbuldan.
corel photoshop freehand ve illustrator biliyorum.tabelacı olarak araç kaplama digital baskı ve led biliyorum.freelance olarak kişiye özel çalışmalar yapıyorum.bu bardak vazo tabak veya isteğe göre herhangi birşey olabilir.ayrıca özel olarak istenilen durumlarda swarovski taş döşeme işide yapıyorum.cam ve gümüş üzerinede olabilir.ilgilenenlerin özelden mesaj atması yeterlidir.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

graficator

🏅Acemi Tasarımcı🏅
grafikerim ve istanbulda uygun bir iş arıyorum

merhaba ben engin. istanbul kadıköyde ikamet ediyorum.
corel draw ileri ,photoshop normal ,freehand normal ,illustrator ve 3Dmax ı giriş seviyesinde biliyorum.
iş deneyimim tabela ve grafik tasarım üzerinedir.
tabela olarak tüm evreleri hazırlayıp uygulama yapabilirim.araç kaplamada buna dahildir.
grafik tasarım konusunda ise cam sektöründe 3 yıl tecrubeliyim.cam üzerine yapılabilecek tum safhaları bilir ve uygularım.
referans için cv mi gönderebilirim.
son olarak kendim hakkında 28 yaşındayım.içki ve sigara kullanmam.rahat ve sıradan bir hayattan başka istediğim herhangi bir şey yoktur.

kalkinan

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
İstanbul ümraniyede digital baskı konusunda faaliyet gösteriyoruz, grafiker ve uygulama yapabilecek bir elemana ihtiyacım var.
ilgilenirseniz *******************7 den beni arayabilirsiniz.

Mustafa kalkınan

ramazanince

🌱Yeni Üye🌱
slm bizle çalışmak isterseniz uçlerreklam sayfasından bizi inceliyebilirsin gelin görüşelim

graficator

🏅Acemi Tasarımcı🏅
grafiker olarak denizlide iş arıyorum

merhabalar.denizlide grafiker olarak iş arıyorum.ilk olarak belirtebileceğim özelliklerim
photoshop iyi
corel draw çok iyi
illustrator normal
freehand normal
dreamweaver başlangıç.
digital baskı, araç kaplama, araç giydirme, tavan ve tabela tasarımında bilgi sahibiyim.
ayrıca reklam üzerine de bilgi sahibiyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...