Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gravograph LS 100Ex Satılık (Azkullanılmış)

efsane35

🌱Yeni Üye🌱
Sağlık nedeniyle işi bıraktığım için satıyorum. Fiyatı: 26.000 TL dir.Çok az kullandım. Makinemden çok memnundum, en ince puntoları çok sorunsuz kazıma yapabilen ve otomatik asansorlü sistemi ile malzemelerin kalınlığını ölçebilen, çok hassas kazımaları yapabiliyor. Fransız malı olup çelik tüplüdür. Çok rahat her türlü kaşeyi yapabilir. 10 mm pleksiyi bir seferde kesiyor. Makina sıfır ayarındadır.Hiçbir sorunu yoktur . Makinayı hiçbir zaman aldığıma pişman değil iyiki bu makinayı almışım diyenlerdenim. Ayrıca corel drawdan çok rahat işlem yapabilirsiniz. Kurulumunu ve kullanmayı öğretirim ve her zaman gönül rahatlığı ile makinamın arkasındayım...Plastik, ahşap, akrilik, metal, cam, deri ve lastik kesmek ve gravürlemek için idealdir.
Çok yönlü ve güçlü: Fabrikaya, atölyeye, ofise ya da perakande dükkanına kolayca monte edilebilir.
Hız: 2.54 m/sec kadar çıkan hızda yüksek markalama kalitesi
LCD kontrol paneli: kısa yol fonksiyonlarıyla zaman kazanma
: Kullanımı kolay arayüz, metin, logo ve resimler dahil işinizi daha da kolaylaştırır.
Geliştirilmiş fonksiyonlar: barkod ve matriks fonksiyonlar, lastik kaşe sihirbazları, arama ve ölçekleme yapma vs.
Ergonomik tasarım: arkadan aydınlatmalı markalama tezgahı, parçaları yüklemek için önden erişim, kolay ayarlama ve güvenlik.
Hassas ve konfor: kırmızı-işaretçi ışını ve otomatik-odaklama sistemi
Opsiyonel aksesuarlar: silindirik ek, vektör kesim masası, vakum masası ve geniş çeşitlilikte lensler
Korumalı çalışma ortamı: duman ve toz çıkartım aralığı ve hava yardımı
Aşağıdakiler için idealdir:
• Plastik • Ahşap •Akrilik • Metal• Cam•
• Deri ve lastik • kupalar •Ödüller •
• Hediyelik eşyalar • deri ürünler• cam ürünler • işaretleme•
• fotoğraf markalama • lastik kaşe
İletişim : Saim KATGI - 0505 469 3362

Son düzenleme:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hayırlısı olsun.