Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grgphoto Düşselleri

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhaba arkadaşlar sizlere zaman için yaptığım çalışmaları sunmak istiyorumm, tabiki yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim. Farklı bakışların , yorumların gelişime faydalı olacağı kanaatindeyim.

Çalışma 1 :

1ad7.jpg

gemibc8.jpg

Görsellerimizi alıyoruz.
2wx6.jpg

Kabaca yerleşimi yaptıktan sonra temizliğe geçiyoruz.

3iv1.jpg

Son olarak deyatlar ve ışık ayarlanır.
42275tu6.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeakca

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.yeakca.com
Güzel çalışma tebrik ederim fakat ışığı gemiye verseydin daha iyi görünürdü...

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Basit bir çalışma

Bazen kendi kendinizi yorarsınız, aklınızda fikirler uçuşur, iyi melekler sakinliği şeytancıklar ise gaza getirmeye çalışır sıkışırsınız. Bu fikir üzerinde bir çalışma yaptım kendimce , paylaşmak istedim....

img9292copylf5.jpg

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Emeğinize sağlık iki çalışmanız da çok başarılı. Görmekten haz aldım. Teşekkürler bizlerle paylaştığınız için. :)

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
grggfl6.jpg

öylesine karalama, el ısıtma.

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
icanonot8.jpg

iphone değişim geçirdi sayemde, eleştiri ve önerilerinizi beklerim....

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
Sizin yaratıcılığınız yeteneğinizle birleştikçe mükemmel eserlere görmeye devam edeceğiz hissindeyim.. Başarılarınızın devamını dilerim.

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sizin yaratıcılığınız yeteneğinizle birleştikçe mükemmel eserlere görmeye devam edeceğiz hissindeyim.. Başarılarınızın devamını dilerim.

Yorum ve temennileriniz için teşekkür ediyorum. Sizlerin arasında çalımalarınızı gördükçe yeni fikirler oluşmakta. İyiki sizlerde varsınız....

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
çok başarılı çalışmalar fikirlerde öyle çok orjinal bakmaktan keyif aldım paylaşımınız için teşekkürler

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
3D öğrenmeye başladım, tabi nasıl. forumumuzda verilen bilgiler ışığında. 2 ay kadar araştırma ve programa ısınma süresi geçti. Yaptığım çalışmalar sunulmaya hazır hale geldi gibi. Daha yolun başında da olsak siz üyelerin yorumları ile daha iyiye gideceğini düşünüyorum.

Kullanılan program 3D max

hakanodaak9.jpg

Lamba ve mobilya hazır kullanıldı.

aydınlatma olarak 1 adet targetspot 2 ommi eklendi.

Örtü için Reactor animasyon yapıldı.

İçime sinmeyen lambalarında aydınlatma sağlaması, yer döşemesinin dokusu,aynadan yansıma.
Bunları da yakında çözerim diye ümit ediyorum.

İlgi ve yorumlarınız için teşekkürler...

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
grggg7.jpg

Bu çalışma su altı restoranı ile bebeklerin bir araya getirilmesi ile yapılmıştır.
Eski bir çalışma olduğundan kullanılan görselleri bulamadım.

kennan

🌱Yeni Üye🌱
insan böyle bir çalısmayı(!) çalısma diye ortaya çıkarmadan önce kaç fırın ekmek yemesi gerektiğini düşün(ebil)se bu forum abuk sabuk işler çöplüğü olmaktan belki kurtulur(mu?).....

insan böyle bir çalısmayı(!) çalısma diye ortaya çıkarmadan önce kaç fırın ekmek yemesi gerektiğini düşün(ebil)se bu forum abuk sabuk işler çöplüğü olmaktan belki kurtulur(mu?).....

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆

Eleştiri yapanın yaptıklarını görmekte isterim, sen de çalışmalarını sunda bende nerede olduğumu bileyim, daha iyisini sunmalısın ki bende kötü olduğumu bileyim.

Paylaşımlarını bekliyorum, bakalım ne kadar fırın ekmeğe ihtiyacım var öğreneyim.

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟

Flood yapıyorsunuz, lütfen kuralları okuyun.

grgphoto, gölgelendirmelerde biraz daha dikkat etmeni tavsiye ederim. Çalışmalarında düşünce güzel ama bence daha dikkatli olup daha çok zaman ayırmalısın çalışmaya. Nacizane görüşümdür, ellerine sağlık kolay gelsin...

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Fotoğraftan resme yolculuk

Canım sıkıldı ve fotoğraf çekmek istedim. Etrafıma baktım ve armutlar ile bir şeyler yapmaya karar verdim. Gün batımına yakın bir ışıkta hoş olacağını düşündüm. Çekim bittiğinde bana fotoğraftan çok resim gibi göründü. Bir photoshop efekti ile tabloya benzedi. En azından bana öyle geldi yorumlarınızı merak ediyorum.

armutgp0.jpg

Sevgi ve Saygılarımla...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
grgphoto fotoğrafın benim hoşuma gitti. Ama orjinal haliyle bence daha çekici geliyor. Çalışmalarında başarılar dilerim.