Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

günün yorumu

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
herkese ıyı sabahlar aklıma bu saatte nerden geldı bılmıyorum.. gunun yorumu yapalım dedım..
herkes forumumuzda hosuna gıden ılgınc buldugu yada etkıleyıcı oldugunu dusundugu yorumları yda konulara yazılan cevapları burada paylassın ama kımın yazdıgını da belırtsın.. bakalım en cok kımın yorumları eklenecek gunun yorumuna..

ben ılkını yazayım :)

yaratıcılığımı ve bilgisayarın bana verdiği imkanları kullanıyorum. Artık gazete ve dergi hazırlayabiliyorum, internet gazeteciliği yapıyorum, tasarım yapıyorum amatörce de olsa en güzeli geçinmek için bilgisayar kullanıyorum :) mesleğim oldu o benim herşeyimiz elimiz ayağımız resmen.

bu kısım bılgısayar ıcın soylendı.. bende gunun yorumuna katmak ıstedım.. meslegımızın bılgısayarın kendısı oldugunu soyluyor denizoto arkadasımız.. bense bılgısayarı bır eşya, bir makine olarak biliyordum :)

:alkis:

Son düzenleme:

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
ben bugünkileri yazarsam kavga çıkar :D çok kavga ettim bugün:D

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
onemlı olan tartısmalara ragmen dusuncelerı sunabılmek degıl mı :) bence kımse kavga cıkarmaz yazarsan.. sonucta kısısel gorusler paylasılıyor :)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Kesinlikle haklsın ama herkes ,benim senin gibi düşünmüyor :) farklı amaçlar yüklüyorlar.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
yosa :) kavgaya gerek yok..bi başka konuna da yazmıştım..Kısa ve öz yaptınmı doğru yolda oldugunu sende anlarsın..
Konuya gelincede aslında haklı ve haksız deniztoto..Eski zaman grafikerliğinden ne kaldıki? Elde yapılan grafikler, kat kat çizimler..makina araç değil amaç oldu hayatımızda..mesleki makınayla bağdaştırmakta maalesef kesin oldu..Grafikten resimden kalem kagıttan anlamayanlarda hobıyle karışık mesleğin içinde..Sonuç? ortada..

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
yosa :) kavgaya gerek yok..bi başka konuna da yazmıştım..Kısa ve öz yaptınmı doğru yolda oldugunu sende anlarsın..
Konuya gelincede aslında haklı ve haksız deniztoto..Eski zaman grafikerliğinden ne kaldıki? Elde yapılan grafikler, kat kat çizimler..makina araç değil amaç oldu hayatımızda..mesleki makınayla bağdaştırmakta maalesef kesin oldu..Grafikten resimden kalem kagıttan anlamayanlarda hobıyle karışık mesleğin içinde..Sonuç? ortada..

pekı sizce gunun yorumu hangısı?

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑

Ben çalışmalarımı touch pad ile yapıyorum, tablet kullanmıyorum, mause 'tansa touch pad daha rahat geliyor...Kaldıki parmak becerimi kullanmaya çalışıyorum...Makinalara bel bağlamıyorum.Çalışmalarımdan bunu anlamakta mümkün zaten :)

Kavga konusu şakaydı arkadaşım :) Sonuçta hiçbirimiz birbirimizi tanımıyoruz değilmi? Buna bağlı olarak kavga edecek bişeyler aramak-bulmak saçma,en azından bana göre...iyi Akşamlar

Saygılar...