Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Güzellik Salonu Broşür Çalışması

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzellik Salonu Broşür Çalışaması Eksikliklerimi Yazmayı Esirgmeyin...

qyKmA.jpg

inO8x.jpg

3PVnW.jpg

GxKLP.jpg

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Bence siyah boğmuş çalışmayı, güzellik salonu için canlı renklere sahip bir tasarım olmalı bana göre. Birde fotoğraflarda insan yok, cilt bakımı yapılırken çekilmiş fotoğraflar broşüre canlılık katacaktır diye düşünüyorum.

Nacizane fikirlerim böyle

DAMLADML

🌱Yeni Üye🌱
bence daha göze çarpan bi tasarım yapsaydın daha iyi olurdu . kötü degil ama çok bilindikk..

design_tolga

🌟Usta Tasarımcı🌟
bencede pembe rengide çıkar 100 grafikerin 99 u pembe kullanacak ve yazı tipi bul farklı bir kullanılmayan bir yazı tipi kullan irili ufaklı bold u itilaci çeşitleri olan bi yazı tipi bul

ziyade

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Drop shadowlar bevel embosslar bu şekilde yazılarda pek hoş durmuyor diye düşünüyorum. Çalışmanın biraz daha derli toplu olması gerekiyor gibi..

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu mu daha güzel senin ki mi desem ?

BHFg7.jpg

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
verdiğin cevaba şaşırmadım zaten konu aynı anlatılmak istenen şey farklı nasıl oluyorsa artık, bayanlara yönelik böle bir sektörde siyah renk kullanlsın ilk kez görüyorum zaten artık şaşırmıyorum da herkes tasarımcı olmaya kalkarsa olacak olan zaten budur

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
verdiğin cevaba şaşırmadım zaten konu aynı anlatılmak istenen şey farklı nasıl oluyorsa artık, bayanlara yönelik böle bir sektörde siyah renk kullanlsın ilk kez görüyorum zaten artık şaşırmıyorum da herkes tasarımcı olmaya kalkarsa olacak olan zaten budur

neden kadnlara siyah renk yasakmı kılındı, kadınlar siyah renkten muaf edildi, hiç siyahla işleri olamazmı sen çok iyi tasarımcısın sanki de knuşuyosun boş boş işine baksana kardeş, ben böle yaptım müşteri beğendi seni bağlamaz yani gerisi, ve sen önce bnm yoruma bi cvp ver çok merak ediyorum ne yazıcağını, o syah baskıya göndermeden önce şöle böle, bide ayrı konu açmışsın ya baskı hali böle diye sen önce forum kullanmayı öğren dayııı

reddark

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.akifkorkmaz.com
ilk calisma gayet sade ve alimli olmus. en altta sanirim adres olacak ama forum kurallari gereki eklenmemis sanirim. basarilar

Sent from my GT-I5510 using Tapatalk 2

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sen önce sana zamanını ayırıpta yorum da bulunan kişilere saygı duymayı öğren, ondan sonra grafik tasarımcı ol, bunu öğrenmeyi bilmiyorsan yorum isteme, herkes herşeyi beğenmek zorunda değil ne tasarımcı olabilmişsin ne de insan bari birini başarabilseydin karakterinden hayır gelmeyen insanın işinden de hayır gelmez sana kalmadı benim tasarımcılığım hakkımda yorum yapmak, ne senden yorum istedim ne de başkasından isteyen sen oldun cevabını aldın işine gelmiyorsa yorum istemezsin

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sen önce sana zamanını ayırıpta yorum da bulunan kişilere saygı duymayı öğren, ondan sonra grafik tasarımcı ol, bunu öğrenmeyi bilmiyorsan yorum isteme, herkes herşeyi beğenmek zorunda değil ne tasarımcı olabilmişsin ne de insan bari birini başarabilseydin karakterinden hayır gelmeyen insanın işinden de hayır gelmez sana kalmadı benim tasarımcılığım hakkımda yorum yapmak, ne senden yorum istedim ne de başkasından isteyen sen oldun cevabını aldın işine gelmiyorsa yorum istemezsin

1. Saygım sonsuzdur karakterime laf etme
2. Grafik Tasarımcısıyım diye idda ediyorum sadece adayım
3. Buna çok gülüyorum, ben kimseden yorum istemedim ama sen BURADAKİ konunda yazmışsınki (" ilginize teşekkür ederim arkadaşlar bir tek kisi bile yorum yapmamış düşüncesini paylaşmamış moderatör arkadaşlardan rica etsem konuyu silebilirler mi") çocuk gibi trip yapmışsın resmen,
burda yorum isteyen ben değilim sen istemişsin, bide sil demişsin böle bi hakaret olamaz kimse sana yorum yapmak zorunda değil,
4. Bak sana bir kez daha söylüyorum benim karakterime laf etme, kelimede yapma boşuna işine bakkk
5. Tekrar söylüyorum zorunlu olaraktan kimseden yorum istemiyorum, isteyen yazar istemeyen yazmaz herkes hür anladın ve ben kendi tasarımlarımı beğeniyorum, hayde kolay gelsin