Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Güzellik Salonu Reklam Çalışması

SenAndreaS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
rklm_4TCf.bmp

eleştirilerinizi bekliyorum
çok çok acemiyim :(

Benzer konular

MagiC_She58

🏆Pro Tasarımcı🏆
Başlangıc olarak yine iyi bence..ümidini kırma.:) kolay gelsin..

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmalarda mümkün olduğunca aynı fotoğrafı iki defa kullanmayın.Logo sanırım hayali ve sizin tasarımınız.Logo konusunda detaylı araştırma yapmanızı ve bu sektöre ait logoları incelemenizi tavsiye ederim.Güzellik Salonu yazı karekteri çok sönük duruyor.Çalışma her ne kadar deneme olsa da sonuçta Güzellik Salonu için yapılması düşünülmüş,dolayısıyla kullanacağınız yazı karekterleri de o doğrultuda estetik olmalı.Hiçbir olumsuz yorum sizin şevkinizi kırmasın.Olumlu veya olumsuz her yorumdan bir hisse kapmaya çalışın.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
2 fotoğraf kullanmamış arkadaş. Sanırım Gölge izlenimini yaratmış, uzak bir gölge olmuş, değişik olmuş:) Acemi olduğun belli zaten, kızın decupesi kötü. Font seçimleri yanlış. Guzellik değil, Güzellik olmalı.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
2 fotoğraf kullanmamış arkadaş. Sanırım Gölge izlenimini yaratmış, uzak bir gölge olmuş, değişik olmuş:) Acemi olduğun belli zaten, kızın decupesi kötü. Font seçimleri yanlış. Guzellik değil, Güzellik olmalı.

Ben yansıma olduğunu düşünmedim.Eğer o niyetle yapılmış ise daha büyük bir hataya sebep olmuş.Çünkü o profilden bakan bir fotoğrafın yansıması öyle olmaz.

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben yansıma olduğunu düşünmedim.Eğer o niyetle yapılmış ise daha büyük bir hataya sebep olmuş.Çünkü o profilden bakan bir fotoğrafın yansıması öyle olmaz.

İşte dedim ya değişik olmuş :) Bırakalım canıııııım:) hayal gücüne müdahale etmeyelim aaaaa!:tongueout:

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence fena da olmamış hani. Son derece sade ve bana göre en güzel tarafı burası. Bazı hatalar da yok değil ama başlangıç için bence çok çok güzel. Photoshop kullanıyorsun sanırım veya öyle tahmin ediyorum. Başlangıcı Corel' den yapmak bence en iyisi ama yine de sen bilirsin.

İyi çalışmalar...

SenAndreaS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız için çok sağolun
hepsini dikkate alıcam
bu arada hayır photoshop kullanmıyorum aslında basit olan photofiltre'yi kullanıyorum
en yakın zamanda cs2'yi yüklemeye çalışıcam ama
gerçekten sağolun :)

MagiC_She58

🏆Pro Tasarımcı🏆
cs3 veya cs4 ü tavsiye ederim..:)