Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

hayali festival

maho_aga

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bu gırafikerlik kursunda verilen projem.daha hocaya vermedim.bundan not alıcam.yorumlarınızı esirgemeyiniz.
fest11ivalcopywr9.gif

Son düzenleme:

Benzer konular

maho_aga

🌱Yeni Üye🌱
henüz yeni öğrendim resim koymayı.birdaha bak.nasıl?

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet şimdi görünüyor.

Çalışmamanıza bakacak olursak; bence biraz araştırma yapmalısınız...Arka plan fena değil fakat tasarım çok karışık...Fontlarda çok abartılı olmuş...Sanatçıları bellli bir yerde toplamanızı, fontları belirginleştirmenizi ve boyutlarını orantılı yapmanızı öneririm.Birde sponsor logoları farklı farklı yerler yerine aynı sıraya koyarsanız daha hoş gözükür...Özellikle renk uyumuna dikkat edin, renkler göz yorucu ve ilgi çekmiyor...Kısaca çalışmanız fena değil fakat üzerinde çalışmalısınız...Biraz inceleme ve araştırma yapmanızı tavsiye ederim.

Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Evet şimdi görünüyor.

Çalışmamanıza bakacak olursak; bence biraz araştırma yapmalısınız...Arka plan fena değil fakat tasarım çok karışık...Fontlarda çok abartılı olmuş...Sanatçıları bellli bir yerde toplamanızı, fontları belirginleştirmenizi ve boyutlarını orantılı yapmanızı öneririm.Birde sponsor logoları farklı farklı yerler yerine aynı sıraya koyarsanız daha hoş gözükür...Özellikle renk uyumuna dikkat edin, renkler göz yorucu ve ilgi çekmiyor...Kısaca çalışmanız fena değil fakat üzerinde çalışmalısınız...Biraz inceleme ve araştırma yapmanızı tavsiye ederim.

Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin

Arkadaşıma katılıyorum kesinlikler.Birazdaha üüzerinde dur derim renk seçimi kötüü.renk uyumuna dikat ett göz estetiğine ok.Başarılar arkadaşım emegine saglık...

maho_aga

🌱Yeni Üye🌱
yorumlarınız teşekkurler.eyvallah. bu benim ilk çalışmam. önerilerinizi dikkate alıcam. sağolun

neptune

🏅Acemi Tasarımcı🏅
o çok büyük duran dj daha küçük olsa, festivalin ağır topları olarak görünen tarkan, ceza ve duman daha büyük olsa afiş daha amacına uygun olarak yapılmış olur. nitekim seyircilerin afişe bakar bakmaz ilk gözlerine çarpması gereken şey, bu sanatçılar. yoksa kimsenin tanımadığı zaten kim olduğu da yazılmamış o dj değil:) renkler de daha açık tonlarda olabilirdi, ya da resimler daha açık tonlarda ön plana çıkabilir çünkü kayboluyor. daha değişik fontlar da denenebilirdi ve bunlar daha değişik bir biçimde düzenlenip yerleştirilebilirdi.

maho_aga

🌱Yeni Üye🌱
eyvallah.dediklerine katılıyorum.haklısın. dediklerini dikkate alıcam. sağlaın.teşekkürrler