Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hayalim için teklif Şiir kitabı baskı teklifi.

DeĞeRSiZ

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba

Herkesin mutlak bir hayali vardır gerçekleştirmek istediği benim hayallerimden bir tanesi de şiirlerimi bir kitapta toplamaktı.Bu hayalimden vazgeçmiştim bir süre önce fakat bugün dedim ki neden olmasın en azından bir eserim olur şu fani hayatta bulunduğum yerde matbaacıya gittim 1000 adet 1500 TL olur fakat ben bin tane istemiyorum sonuçta bu kitabı satışa sunmayacağım en azından hayalim gerçekleşti demek için istiyorum bu kitap basımı olayını şimdi sizden tekliflerini isteyeceğim.

Mail adresim: kursad-cekici@hotmail.com

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. Baskı fiyat teklifi isteyen ya da bu ilanlara fiyat teklifi veren üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

ist_dizayn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.oryox.ent
Merhaba Sayın Yetkili;
Firmamız istanbul sirkeci'de olup ve konu hakkında yardımcı olabiliriz. Konu hakkında sağlıklı bilgi almak ve fiyat almak için irtibata geçmenizi rica ediyoruz.

Hizmetlerimizden Bir Kısmı: Grafik Tasarım ve Web Tasarım - E-ticaret Yazılım'ı - Tüm Baskı Hizmetleri - Dergi, Katalog, Hologram, Dokuma, Sticker ve Karton Etiket - Reklam - Tanıtım - Promosyon Hizmeti vermekteyiz.
Tel : 0212 526 21 81
İş Gsm : 0546 626 50 55 (7/24 Açık hizmet hattı)
E-Mail & Msn : basimyayin@hotmail.com

Saygılarımızla.
İyi çalışmalar.

valmarque

🌱Yeni Üye🌱
Aynı şeyi ben de istemiştim gelen cevapların ortalaması şu arkadaşım.

Benim aldığım teklifler içinde genelde yapı olarak hepsi aynı mat selefon kuşe 270 gr kapak falan filan..en az veren 650+kdv en fazla veren 950+kdv dedi bana ..bana da 1000 tane lazım değil 150-200 yetiyordu..fiyatlar böyle ve konuya cevap yazanların hepsi bana teklif vermişti..bilgin olsun.

tuncayokay

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.yagmurreklam.net
80 sayfalık - a5 boyutunda bi şiir kitabı için
kapak renkli parlak selefon - iç 80gr.1.hamur
çift tel dikiş

250 adet için fiyat : 325 tl + kdv
500 adet için fiyat : 450 tl + kdv