Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

herkes hünerini göstersin renderlerinizi buraya ekleyin...

unlocker

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar isteyen buraya renderlerini eklesin bakalım herkes neler yapabiliyor. Öncelikle ben bir çalışmamı ekleyeyim.

lobi.jpg

3dmax 2009 Vray render nasıl olmuş yorumlarınızı bekliyorum.

Benzer konular

arcya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.arcya.com
hoş bir çalışma. ancak zemin malzemesinin texture ını seçerken daha detaylı ve büyük ebatlı olanı seçersen zeminde UVWMap yüzünden karşılaşacağın tekrarlarla karşılaşmazsın. yerdeki malzeme için biraz reglection ve gloss eklersen zemin daha tatlı görünebilir. koltuk ayakları ve sehpa krommu yoksa beyaz boyalımı?? ışık vuran alanlarda ışık patlamaları mevcut. multiplier ını dengelersen iyi olur. ve doğrama yada cam yokmu varsa niçin yansıma yok. yoksa niçin dış mekan için yaptığın backgroun daha detaylı değil. orada da tekrar eden mapler rahatsız ediyor. sahnenin aydınlık düzeyi iyi ancak tahminim iki koltuk arasına 1 adet omni koymuş olman ki, bu nedenle 2 koltuk grubunun gölgeleri farklı yönlere doğru. bu niçin yanlış. çünkü tavandaki spot aydınlatmalar daha farklı bir gölge bırakır. detayları sakın gözardı etme. müşterin konudan uzak biri olursa buna hiç dikkat etmez ancak bilen biri daha çok hata bulabilir. daha çok sayıda obje kullanmanı tavsiye ederim tekrar eden mobilya grubu hatta sehpadaki vazo bile aynı olduğundan gözü rahatsız ediyor. çok daha iyi ve detaylı çalışmalar yapabileceğine inanıyorum. eline sağlık.

tkarci

🌱Yeni Üye🌱
Bence bu çalışma yeterince detaylı. Yalnızca ışıklandırma biraz patlamış. Daha iyi olacağına inanıyorum. Başarılar