Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hocalarım Buton İsteği..

filmvesinema

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,

Sizden başka isteyebileceğim kimse Olmadığı için Konu açtım.

Film ve oyun sitesi açtım ancak Bilirsinizki Sitenin En Önemli kısımlarından biri Konu araçları Yani Görseller.

Sizdende bunu Rica ediyorum.Elimden geldiğince Fikir vermeye çalışıyım :)

https://www.dosyaupload.net/1LogoPsdVeButon.rar

Rar Dosyasında 1 Psd Dosyası var Ve 1 De Resim.

PSD 'yi açıp bakarsanız içerisinde Yuvarlak Bir Simge var.O Simgeyi Rardaki Resime ekliyip Yazı stilinide değiştirirsek İyi birşey olabilir.

(Sadece Fikir Verdim Kendinizde Bir şey yapabilirsiniz. ancak Sitenin Logosundada O Simge olduğu için Konu araçlarındada olursa Uyumlu olur diye düşünüyorum)

Butonlar Aşağıda Vericeğim Listeye Uygun Olursa Sevinirim.**Eğer olmaz Uğraşamam derseniz 1 Resim yapıp Bana Psd sini verirsiniz Bende kendin Çoğaltırım.

Butonlar Mümkünse;

Film Bilgileri
Film Görüntüleri
Filmi İndir

Psd Dosyasını Verirseniz Çok ama çok sevinirim.

Hepinize teşekkür ederim iyi varsınız

Benzer konular

ugurergun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ya ben indirmeyi beceremedim dosyanı..

filmvesinema

🌱Yeni Üye🌱
Hocam linke tıkladığınızda Bir sayfa açılıyor ya Orada Contie As guest Seçeneği var.Oraya tıklayın , AÇILAN sayfada Güvenlik Kodunu Girin Ve İndirin.

Eğer olmazsa istediğiniz yere upload ediyim.

ugurergun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tarayıcımdan olabilir dediğin tuşa basıyorum hareket yapmıyor.. istersen buraya yükle

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Yaptığınız Kural İhlali Aşağıdaki Gibidir.

Merhabalar,

Sizden başka isteyebileceğim kimse Olmadığı için Konu açtım.

Film ve oyun sitesi açtım ancak Bilirsinizki Sitenin En Önemli kısımlarından biri Konu araçları Yani Görseller.

Sizdende bunu Rica ediyorum.Elimden geldiğince Fikir vermeye çalışıyım :)

https://www.dosyaupload.net/1LogoPsdVeButon.rar

Rar Dosyasında 1 Psd Dosyası var Ve 1 De Resim.

PSD 'yi açıp bakarsanız içerisinde Yuvarlak Bir Simge var.O Simgeyi Rardaki Resime ekliyip Yazı stilinide değiştirirsek İyi birşey olabilir.

(Sadece Fikir Verdim Kendinizde Bir şey yapabilirsiniz. ancak Sitenin Logosundada O Simge olduğu için Konu araçlarındada olursa Uyumlu olur diye düşünüyorum)

Butonlar Aşağıda Vericeğim Listeye Uygun Olursa Sevinirim.**Eğer olmaz Uğraşamam derseniz 1 Resim yapıp Bana Psd sini verirsiniz Bende kendin Çoğaltırım.

Butonlar Mümkünse;

Film Bilgileri
Film Görüntüleri
Filmi İndir

Psd Dosyasını Verirseniz Çok ama çok sevinirim.

Hepinize teşekkür ederim iyi varsınız

FORUM KURALLARI MUTLAKA OKUYUNUZ

Madde 41 / 42
Grafikerler.net'e ait hiç bir alanda bedeli ödenmeden iş yeri ismi önerisi ya da markaya slogan isteği yapılamaz.
Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim onayı ile izin verilir. Onay görmeyen başlıklar açılmama sebebi belirtilmesi beklenmemelidir.
Bu gibi konularda dernek ya da sivil toplum kuruluşlarına ait yetkili kişilerce site yönetimi ile e-posta kullanılarak iletişime geçilmeleri gerekmektedir. (dernek ya da sivil toplum kuruluşunun resmi e-posta adresi ile...)
Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.

Faydalı Olması Dileğiyle....